لباس خواستگاری و بله برون

سفارش لباس خواستگاری و بله برون

09104323348

بهترین لباس برای روز خواستگاری

و اما بهترین لباس زنانه برای روز خواستگاری لباسی است که شان و جایگاه شما را حفظ نماید و آن را زیر سوال نبرد و از طرفی نیز مناسب سن و مناسب این روز باشد:

  • بهترین انتخاب برای این روز بلوز و دامن و یا پیراهن می باشد.
  • تا حد امکان شلوار را انتخاب ننمایید و همچنین رنگ مشکی را برای این روز کنار بگذارید و در این روز مشکی را انتخاب ننمایید.
  • جنس جین را به کلی در این روز کنار بگذارید.
  • لباسی که مناسب خانم جوان است انتخاب نمایید و لباس خانم های جا افتاده را به هیچ عنوان انتخاب نکنید.
  • در این روز انتخاب و پوشیدن دامن کوتاه که تا روی زانوی شما باشد به کلی ممنوع است.
  • جوراب نازک را نیز از جمله پوشش ممنوعه خود در نظر بگیرید .
  • از پوشیدن شلوار، لباس سرتاسر مشکی، پارچه های گیپور و دانتل یا کار شده انتخابی مناسب برای این مراسم نیست..
  • اگر در زندگی لباس های راحت می پوشید و به پوشیدگی آن اهمیتی نمی دهید، در روز خواستگاری خلاف آن را عمل نکنید و ظاهر سازی نکنید .
  • اگر ظاهری پوشیده دارید در روز خواستگاری نیز ظاهر پوشیده خود را حفظ کنید.
  • لباس هایی را انتخاب کنید که دخترانگی تان را بیشتر نشان دهد تا خودتان در این لباس ها احساس راحتی کنید.

انتخاب لباس خواستگاری و بله برون به دلیل اینکه برای اولین بار به طور رسمی توسط خانواده داماد دیده میشوید از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این مراسم به هیچ وجه نباید لباس های تنگ و کوتاه و جذب رو انتخاب کنید و یک استایل بسیار شیک و جذاب انتخاب کنید. مثلا ست کردن یک شومیز شیک با دامن یا شلوار اورال های مجلسی پوشیده انتخاب بسیار مناسبی است.

دقت داشته باشید لباسی که برای خواستگاری انتخاب می نمایید متناسب با اندام شما باشد برای نمونه نکات زیر را به یاد داشته باشید:
اگر قدتان کوتاه است، رنگ کت و شلوار یا کت و دامن تان باید هماهنگ باشد که تا حدودی شما را بلند تر نشان دهد  .
اگر قدتان بلند است  از کت و شلواری که کمی دم پا دارد ، استفاده کنید در این لباس جذاب تر به نظر می رسید.
اگر دارای اضافه وزن هستید، لباس هایی که رنگ خیلی روشن دارد را نپوشید زیرا شما را چاق تر نشان می دهد.
مدل و رنگ لباسی که انتخاب می کنید باید متناسب با جنسیت، سن و اندام شما باشد.

 

شومیز بله برون

در انتخاب نوع لباس نگاه هوشمندانه‌ای به فرم اندامتان هم داشته باشید و تمام ریزه کاری های بدنتان را به یاد داشته باشید گاهی حتی تغییری به کوچکی جابجا کردن یک رنگ از دامن و شلوار به شومیز، می‌تواند اندام شما را بی ایراد‌تر و زیباتر نشان دهد. پس انتخاب شومیز بله برون را نیز در خاطر داشته باشید.
با ست  شلوار و شومیز بله برون خود را خاص تر برگزار کنید. این مدل لباس برای خانم هایی با اندام درشت بسیار مناسب است می توانند فرم بدن خود را کامل و جذاب کنند فقط با شومیز بله برون و روز خواستگاری می تواند بهترین گزینه برای دختر خانم های جذاب باشد. با ست شبواربگ برای خواستگاری و مجالس دیگر با شومیز بله برون را انتخاب کنید.

اکثرعروس خانم ها به دلیل بالارفتن سن ازدواج، در دهه ی سوم زندگیشان ازدواج می کنند. مدلهای رسمی برای این دسته اشخاص مناسب تر است. چرا که محبوب تر بودنشان را بیشتر نمایان می سازد.
اگر بر خلاف دسته بالا از افرادی هستید که در سن پایین تر و کمتر از 25 سال قصد ازدواج دارید لباسی که انتخاب می کنید باید متناسب با سنتان باشد و نباید لباسی را انتخاب کنید که سنتان را بیشتر می کند. در این زمینه مادرتان هم می تواند راهنمای خوبی باشد.
انتخاب لباس بله برون برای آن دسته از اشخاصی که با خانواده داماد آشنایی دارند. بلوز و دامن برای این افراد مناسب تر است. اما رنگی را انتخاب نمایید که از دسته رنگ های خنثی است. رنگهای سفید، مشکی و طوسی هم می تواند شیک تر نشانتان دهد. شومیزی سفید ساده و یا شومیز سفید آستین پفی و دامنی پلیسه و یا دامن مدادی مناسب اشخاصی است که لاغر هستند و تمایل دارند توپر تر به نظر برسند.

بهتر است رنگ لباس شما ازبین رنگ‌های شاد و روشن انتخاب شود، البته که نیاز نیست سرتا پایتان را روشن انتخاب کنید، اما انتخاب حداقل یک لباس روشن ازبین شومیز، شلوار، تاپ و یا حتی کفش و صندل خانگی‌تان به استایل شما زیبایی و وقار بیشتری می‌بخشد.
رنگ شاد لباس شما نشان از اعتماد به نفس دارد، پس سعی کنید پوشیدن لباس‌های مشکی، قهوه‌ای و دودی را به روزهای دیگر موکول کنید.

زیباترین و به روز ترین مدل های لباس خواستگاری و بله برون که با باکیفیت ترین پارچه و دوختی فوق العاده است را همراه با قیمتی متناسب در نارسیا مشاهده و سپس خرید اینترنتی لباس خواستگاری را انجام دهید. و یا اگر مدل و یا طرحی که مد نظر دارید در خیل طرح های نارسیا یافت نشد با ما تماس بگیرید و دوخت طرح و مدل دلخواه خود را سفارش دهید.

مراسم بله برون و خواستگاری به نوعی مراسم نامزدی نیز محسوب می شود. و لباس این مراسم نسبت به فرهنگ و آداب و رسوم هر خانواده و منطقه متفاوت می باشد. در لباس بله برون و خواستگاری عروس و لباس نامزدی عروس باید به این نکته توجه داشته باشیم از تجملات پرهیز کنیم ،زیرا مراسم های رسمی زیادی در پیش است و باید به نحوی لباس پوشیده شود تا شکوه روز عروسی حفظ شود.

سفارش لباس خواستگاری و بله برون

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.