لباس عروس دکلته

صورت زیبای خود را با یک یقه ی لباس عروس جذاب قاب کنید، همه نگاه ها در روز عروسی از بالا تا پایین به شما خواهد بود! اما توجه خاصی روی صورت و گردن شما، از جانب مهمانان ،عکاس وفیلمبردار و البته شریک زندگی شما خواهد بود. .به همین دلیل است که یقه لباس عروس نقش کلیدی در انتخاب لباس عروس دارد. یقه لباس را به عنوان یک قاب در اطراف یک پرتره در نظر بگیرید، جزء مهمی که می تواند تمرکز اصلی به خود اختصاص دهد.

 اندازه سینه، قد، فرم شانه و عوامل دیگر در انتخاب یقه لباس عروس اهمیت دارد. در اینجا یقه های دکلته کلاسیک که در مجموعه ی عروس نارسیا به کاربرده شده را مرور میکنیم.

لباس عروس یقه دلبر  محبوب ترین یقه لباس عروس است. با الهام از منحنی های بالای شکل قلب، یک پس زمینه رمانتیک نیز دارد! از عروس ها با دکلته سخاوتمندانه حمایت می کند و گردن های کوتاه را بلندتر نشان می دهد .یقه‌های دلبر اغلب روی اندام‌های کمر باریک استفاده می‌شوند و ظاهری جذاب برای تمام استایل ها ایجاد می‌کند. 

  لباس عروس یقه نامتقارن یک ترندی است که کاملاً با مد فعلی لباس‌های عروس مینیمالیستی مطابقت دارد و تقریبا در لباس عروس های اروپایی بیشتر استفاده میشود. یقه نامتقارن:مانند لباس‌های عروسی با یقه آویز، کاملاً با فرم پهن شانه‌ها و استخوان‌های ترقوه انگار برای همان فرد دوخته شده و همچنین می‌تواند دکلته‌های بزرگ را اندکی کم‌تر جلوه دهد. برای عروس های امروزی دارای یک یقه به شدت مینیمالیست است که به یک نقطه ختم می شود و لهجه ای دقیق و هندسی مانند پری دریایی به خود می دهد. ظاهر یک شانه نیز می تواند رمانتیک باشد. 

لباس عروس یقه( V) یقه لباس عروس که تمام پایه را پوشانده است، یقه(V )برای نیم تنه های (B و C )عالی است و برای عروس هایی که قدشان کوتاه است، جذاب است، زیرا قد را افزایش می دهد. این یقه می تواند به صورت حسی فرو برود یا به نقطه ای ختم شود که دکلته شما شروع می شود (برای سینه های کوچک بسیار جذاب است)، و اگر استخوان های ترقوه  بیرون زده دارید، انتخاب معقولی است.

NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت نارسیا محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.