گردنبند دخترانه

سفارش گردنبند دخترانه

09104323348

اگر میخواهید در یک مهمانی یا جشن استایل خود را کامل کنید از زیورآلاتی مانند گردنبند غافل نباشید.انتخاب گردنبند مناسب تاثیر زیادی بر جذابیت شما میتواند داشته باشد،زمانی که تصمیم می گیرید چه گردنبندی بپوشید، لباس شما مهم است. سبک های مختلف لباس گردنبند شما را به بهترین شکل نشان می دهد، در حالی که سایر لباس ها اصلا نیازی به گردنبند ندارند! در اینجا چند پیشنهاد در مورد اینکه چه گردنبندهایی را با انتخاب لباس خود بپوشید آورده شده است:

تاپ های V-Neck – شما باید یک تاپ یقه V را با یک گردنبند V-یقه جفت کنید. اگر یقه شما در حال افتادن باشد، یک گردنبند گرد ناهماهنگ به نظر می رسد، بنابراین مطمئن شوید که زنجیره ای که می پوشید شبیه برش بالای آن باشد.
کم برش یا بدون بند – گردنبندهای پرنسسی برای تاپ های کم برش یا بدون بند بهترین هستند. این مدل پیراهن را با کشیدن چشم ها به سمت بالا و به سمت شانه ها نشان می دهد.
هالتر یا تک شانه – این مدل پیراهن در واقع بدون گردنبند بهترین است. به جای آن سعی کنید با یک مجموعه زیبا از گوشواره های میخی ست کنید!
یقه‌بند یا High Crew – گردنبندهای بلند اپرا با پیراهن‌ها و لباس‌های یقه‌دار و یقه‌شور به بهترین وجه می‌آیند. این به این دلیل است که به آن لباس‌ها ظاهری جسورانه می‌دهد و سبک یقه را تحسین می‌کند.
بدون بند – گردنبند چوکر مکمل زیبایی برای پیراهن یا لباس بدون بند است. برای درخشش بیشتر با یک چوکر الماسی همراه شوید!

_عواملی که هنگام انتخاب گردنبند مناسب برای یقه خود باید در نظر بگیرید.
هنگام انتخاب گردنبند برای یقه خود، عوامل دیگری هم وجود دارد وچیزی فراتر از طول گردنبند و سبک لباس باید مورد توجه قرار بگیرد.

زمان روز - به سبک های ساده در طول روز و سبک های پیچیده تر برای عصرانه بچسبید.
مناسبت - انتخاب گردنبند شما به مناسبتی که در آن شرکت خواهید کرد نیز بستگی دارد. آیا به یک ناهار معمولی یا یک رویداد رسمی می روید؟ طول گردنبند و استایل شما تفاوت زیادی در لباس شما ایجاد می کند.
طول گردن - طول و عرض گردن شما می تواند بر استایل گردنبند نیز تأثیر بگذارد. اگر می‌خواهید ظاهری شیک‌تر و شبیه قو ایجاد کنید، یک گردنبند با یقه V (مخصوصاً با آویز خیره‌کننده) انتخاب کنید تا چشم را به سمت پایین بکشید. اگر گردن بلندی دارید و می‌خواهید ظاهرتان را بپوشانید یا کوتاه کنید، پوشیدن چوکر می‌تواند به شما کمک کند.
تطبیق گردنبند با لباس شما - یقه بالاتنه شما تنها عاملی نیست که باید در نظر بگیرید. شما باید رنگ و سبک لباس خود را در نظر بگیرید و حواستان باشد که در هر لباس فقط از یک جواهر جسور استفاده کنید. همچنین سعی کنید از ست های همسان که قدیمی هستند دوری کنید.

 

 

سفارش گردنبند دخترانه

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.