سرهمی مجلسی

سفارش سرهمی مجلسی

09104323348

سرهمی مجلسی زنانه یکی از انتخاب های بسیار عالی و متفاوت برای جشن عروسی اطرافیان میباشد این سرهمی مجلسی شیک با انواع پارچه های دانتل گل برجسته،پولک،شاین وجواهردوزی شده در مزون نارسیا موجود میباشد.

. نکات کلیدی خرید سرهمی

  • سایز 

اولین چیزی که هنگام انتخاب هر نوع لباسی مانند خرید سرهمی مجلسی زنانه باید به آن توجه نمایید، سایز آن است که باید حتما متناسب با بدن شما خانم های خوش پوش ایرانی باشد. فراموش نکنید لباس های سرهمی همانطور که گفتیم می توانند هم کارایی روزانه را برایتان داشته باشند و آن ها را در منزل به عنوان لباس راحتی استفاده نمایید و هم همچون یک لباس مجلسی تحت عنوان سرهمی مجلسی شیک سبب درخشش شما در مهمانی ها و مجالس رسمی تان شود؛ البته شرط ابتدایی خرید یک سرهمی در اندازه مناسب است!

  • جنس 

جنس این لباس می تواند از جنس نخ، جین، چرم، نایلون، کرپ، پشم، پلی استر و و سرهمی مجلسی لمه و دیگر متریال های پوششی تولید شده باشد که البته فارغ از جنس لباس، حس راحتی و همچنین ضد حساسیت آن نیز بسیار مهم و حائز اهمیت است.

  • نوع آستین: 

آستین لباس های سرهمی می تواند بصورت بلند، کوتاه، سه ربع و یا اصلا بدون آستین  و یا سرهمی مجلسی آستین پفی باشد.توجه به نوع آستین سرهمی مورد نظرتان نیز از دیگر نکات مهمی است که هنگام خرید این قبیل لباس های زنانه باید به آن توجه داشته باشید

  • شکل یقه: 

فرم یقه و حالت ایستاده یا قابل خم کردن آن از دیگر مواردی است که توصیه می کنیم در خرید سرهمی حتما به ان توجه داشته باشید. امروزه  در طرح های لباس مجلسی جدید برای طراحی و دوخت لباس های سرهمی یقه های هفتی، گرد، خشتی، دکلته، باز و همچنین برگردان استفاده می شود.

  • انتخاب رنگ و طراح لباس: 

ابتدا مشخص کنید سرهمی مدنظرتان را می خواهید در مهمانی ها و مجالس رسمی و یا تنها برای استفاده بصورت روزانه و یا دورهمی های دوستانه استفاده نمایید ، و بعد رنگ و طراحی آن را انتخاب نمایید.که طرح مناسب هم می تواند شما را بلندتر از قد خود نشان دهد و هم می تواند باعث لاغر و یا توپُر نشان دهد
 

سفارش سرهمی مجلسی

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.