تاج عروس

سفارش تاج عروس

09104323348

آیا تاج عروس را بخشی از ظاهر خود در نظر می گیرید؟ برای بسیاری، این نشان دهنده نهایی ترین اکسسوری روز عروسی است، راهی برای نشان دادن سبک فردی یا اگر شاعرانه تر بخواهیم بگوییم، تاج عشق.

بسیاری تاج های افسانه ای را انتخاب می کنند، اما طیف وسیعی از سبک ها اکنون برای هر نوع عروسی از عروسی ساحلی بوهو گرفته تا یک کلیسای سنتی با زنگ ها و سوت ها مناسب است.

فرقی نمی‌کند به دنبال ایجاد یک بیانیه سلطنتی باشید یا کمی جادوی عجیب و غریب به آن اضافه کنید، ما شما را با انواع تاج های عروس آشنا می‌کنیم تا ظاهر عروسی شما را با  به‌علاوه نکاتی در مورد نحوه پوشیدن تاج و توره سر عروس  و انتخاب نهایی آن تکمیل کند . اگر تور سر عروس بیشتر مورد توجه شماست، تا با تاج هماهنگی داشته باشد در مورد آن نیز راهنمایی میشوید.

مدل های تاج های عروس متفاوتند ،پس نیاز است شما اول سبک خود را بشناسید.اگر مراسم شما یک عروسی مجلل در تالار باشکوه است از تاج های سلطنتی باید استفاده کنید.اگر مراسم شما یک مراسم تقریبا غیر رسمی و دوستانه است و یا احتمالا ساحلی از تاج های ظریف گل یا تاج هایی شبیه تل میتوانید استفاده کنید که ظاهره شمارا فوق العاده جذابتر نمایش می دهد.نوع دیگری از تاج‌ها به صورت گرد دایره‌ای هستند که  در بیشتر موارد پشت تاج قفلی وجود دارد که تاج باز و یسته می‌شود و کار آرایشگر را راحت‌تر می‌کند‌.این مدل تاج در اندازه و ارتفاع‌های مختلف پهن و باریک موجود است.در ساخت این تاج ها از تزیینات و زیورآلات مختلف استفاده شده،سنگ های درخشان ،کریستال و مروارید و نگین جواهرات مختلف مانند یاقوت و زمرد در بعضی از این مدل تاج ها به کار رفته است.تاج‌های گرد اصولا برای عروس هایی مناسب است که مدل موهای شنیون بسته را انتخاب کرده اند.از این مدل تاج اصولا برای عروس خانم‌ها در جشن عروسی و عقد استفاده می‌شود‌.

 

 

 

 

سفارش تاج عروس

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.