سرهمی

سفارش سرهمی

09104323348

لباس های سرهمی یا اورال در ابتدا پوشش خلبان ها و کارگران اروپایی بوده و در طول زمان به دنیای مد راه پیدا کرد تا جایی که امروزه در طرح ها و مدل ها و رنگ های مختلف و متنوعی در بازار یافت می شوند و همچنین طرفداران زیادی نیز دارند.امروزه خرید لباس سرهمی زنانه برای استایل های متفاوت طرفداران زیادی دارد.اورال یا سرهمی زنانه  یکی از انتخاب های بسیار خاص و متفاوت برای لباس مهمانی میباشد که با توجه به  نوع مراسم میتوانید انواع مختلف آن را انتخاب کنید. مثلا برای جشن ها و مراسم های خاص میتوانید سرهمی زنانه مجلسی را انتخاب کنید که انواع متفاتی دارد.مثل سرهمی مجلسی زنانه کارشده و جواهردوزی شده، سرهمی زنانه گیپور ودانتل،سرهمی عقد محضری و انواع دیگر آن....برای دور همی دوستانه صمیمی سرهمی زنانه اسپرت را انتخاب کنید و انواع متفاوت آن یعنی سرهمی جین زنانه،سرهمی لی زنانه سرهمی زنانه نخی که بسیار مناسب است. خرید و فروش اورال مجلسی های زیبا که با توجه به مد روز دنیا طراحی و دوخته میشود را در نارسیا مشاهده نمایید.

 نکات کلیدی خرید سرهمی زنانه
سایز 
اولین چیزی که هنگام انتخاب هر نوع لباسی مانند خرید سرهمی زنانه  ویا سرهمی دخترانه باید به آن توجه نمایید، سایز آن است که باید حتما متناسب با بدن شما خانم های خوش پوش ایرانی باشد. فراموش نکنید لباس های سرهمی همانطور که گفتیم می توانند هم کارایی روزانه را برایتان داشته باشند و آن ها را در منزل به عنوان لباس راحتی استفاده نمایید و هم همچون یک لباس مجلسی سبب درخشش شما در مهمانی ها و مجالس رسمی تان شود؛ البته شرط ابتدایی خرید یک سرهمی در اندازه مناسب است!

جنس 
جنس این لباس می تواند از جنس نخ، جین، چرم، نایلون، کرپ، پشم، پلی استر و دیگر متریال های پوششی تولید شده باشد که البته فارغ از جنس لباس، حس راحتی و همچنین ضد حساسیت آن نیز بسیار مهم و حائز اهمیت است.
نوع آستین: 
آستین لباس های سرهمی می تواند بصورت بلند، کوتاه، سه ربع و یا اصلا بدون آستین باشد.توجه به نوع آستین سرهمی مورد نظرتان نیز از دیگر نکات مهمی است که هنگام خرید این قبیل لباس های زنانه باید به آن توجه داشته باشید.

نحوه پوشیدن: 
معمولا سرهمی بصورت کشی پوشیده می شود اما با این حال می توان با کمی گشت و گذار در بازار ایران با انواع مختلفی از سرهمی ها که با بند و یا دکمه و یا زیپ یا سرهمی دامنی نیز بسته می شوند، مواجه شد.

سفارش سرهمی

09104323348

سفارش سرهمی

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.