لباس مجلسی بلند

سفارش لباس مجلسی بلند

09104323348

همه خانم ها با نزدیک شدن جشن های عروسی دغدغه لباس مجلسی را دارند,ولی  نمیدانند چگونه یک لباس مناسب انتخاب کنند اگر شما هم این مشکل را دارید با ما همراه باشید تا کلی مدل لباس زیبا و جذاب ببینید. شما به عنوان خواهر عروس باید لباس مجلسی تان حسابی زیبا و چشمگیر باشد, بهتر است لباس های بلند و آستین دار را برای لباس مجلسی خواهر عروس انتخاب کنید تا با وقارتر جلوه کنید.

لباس های مدل ماهی, لباس مجلسی گیپورو دانتل , لباس مجلسی دامن کلوش و کار شده مناسب شما هستند. البته بهتر است برای انتخاب لباس سن تان را هم در نظر بگیرید

لباس های بلند باکلاس و آستین دار از جنس حریر و گیپور که دامن های کلوش دارند, از این مدل لباس های زیبا ایده بگیرید و در مجلس به عنوان اقوام درجه یک عروس و داماد تک باشید..

ازجمله  پرفروش ترن و جذاب ترین دسته های مدل لباس مجلسی درفروشگاه های ایران را لباس مجلسی بلند پوشیده از آن خود کرده اند. البته برخی به دلیل مسائل فرهنگی ترجیح می‌دهند که لباس با حجابی را در مجالس به تن کنند. اما برخی خانم ها چون صاحبان مجلس هستند لباس پوشیده و بلند را که باوقار تر از لباس های کوتاه می‌دانند انتخاب می نمایند. به هرحال لباس های پوشیده، پای ثابت مهمانی‌های رسمی ایران هستند.
پرطرفدار بودن لباس مجلسی بلند شیک، مدل کت دار به این دلیل است که می‌توانید لباس دو تکه را هم به صورت بدون کت و هم با کت به شکلی پوشیده به تن کنید. کت روی لباس مجلسی می‌تواند کوتاه تا روی سینه باشد یا کاملا روی لباس را بپوشد و جلوه‌ای شیک و رسمی به استایل شما اضافه کند.
طراحی این نوع نوع از مدل بنا به سلیقه‌ی طراح می‌تواند تنوع بسیاری داشته باشد، طراح لباس می‌تواند فقط روی کت را تزئین کند یا آن را طوری طراحی کند که تزئین روی کت مکمل لباس اصلی باشد. این مدل را به افراد پلاس سایز نیز پیشنهاد می کنیم.

انتخاب مدل لباس مجلسی بلند به مراسمی که در آن قرار است حضور پیدا کنید ارتباط مستقیمی دارد. به طور مثال اگر به یک میهمانی غیر رسمی و دوستانه دعوت شده اید بهتر است از یک ماکسی بلند ساده که تزیینات خاصی ندارد استفاده کنید.اما اگر به مراسم رسمی و لوکسی مثل عروسی دعوت می شوید .لباس مجلسی شما باید با مراسم رسمی همخوانی داشته باشد. بهترین گزینه برای این سبک مراسم ها لباس مجلسی بلند کارشده و دنباله دار ،یا لباس های دوخت شده با پارچه های لوکس مانند حریر ،ساتن براق ، دانتل و گیپور است.

سفارش لباس مجلسی بلند

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.