لباس مجلسی مادر عروس و داماد

سفارش لباس مجلسی مادر عروس و داماد

09104323348

به عنوان مادر عروس، نقش شما با مسئولیت های بزرگی همراه است. احتمالاً در این راه در کنار عروس بوده اید و به او کمک کرده اید، برنامه ریزی می کنید و توصیه های ارزشمندی را از مشاوران میگیرید. بنابراین، وقتی نوبت به انتخاب لباس خوده شما یعنی لباس مادر عروس می رسد، شایسته است لباسی را پیدا کنید که واقعاً شما و استایل شخصی شما را تحسین کند. در حالی که ظاهر شما باید مکمل پالت رنگ تم عروسی، فصل و مکان عروسی باشد،

مادر عروس امروزی (و مادر داماد) نباید احساس کند که به لباس های سنتی محدود شده است. در واقع، آداب لباس مادر عروس و داماد در طول سال ها تغییر کرده است و به مادران این فرصت را می دهد که استایل شخصی خود را برجسته کنند و با ظاهر خود سرگرم شوند. درخشش سراسری و سنگدوزی و جواهر دوزی های پیچیده را دوست دارید؟ گزینه های بی پایان فراوان است! به دنبال طرح ها و پارچه هایی با خطوط کوتاه تر هستید ما شما را در نارسیا تحت پوشش قرار داده ایم! به دنبال یقه های بیرون از شانه(آف شولدر) یا آستین بلند هستید؟ ما آن ها را هم داریم! بدون توجه به استایل شما، لباسی وجود دارد که در روز بزرگ دخترتان احساس زیبایی و اعتماد به نفس به شما می دهد.

لباس مادر عروس و داماد قوانین ثابت زیادی ندارد. چند نکته وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. با این حال، به طور کلی، مادر عروس تشویق می شود که چیزی را بپوشد که او و دخترش هر دو دوست دارند. در اینجا، ما به رایج ترین سؤالات لباس مادر عروس و داماد پاسخ می دهیم، از اینکه چه کسی لباس را انتخاب می کند تا چه رنگی باید بپوشد .

زمانی از مادران عروس انتظار میرفت که لباس های زنانه ای به رنگ روشن و ملایم عید پاک مانند بژ بپوشند،خوشبختانه این برای گذشته است و مادران عروس امروزه می توانند و اختیار دارند رنگ های مورد علایقشان را برتن  کنند.به طور سنتی، لباس مادر عروس باید مکمل رنگ های جشن عروسی باشد (البته نه لزوماً مطابقت). به گفته متخصص مراسم عروسی بهتر است منتظر بمانید تا دخترتان برای شروع خرید لباس ساقدوش اقدام کند بعد از آن شما لباسی مکمل رنگ لباس ساقدوش ها انتخاب کنید. در جستجوی رنگی هماهنگ با ساقدوش ها وتم عروسی بسیار مفید برای شما و عروس خانوم می باشد.

اگر دختر شما از لباس های یکنواخت ساقدوش صرف نظر می کند و لباس های جداگانه در یک سایه مشابه را انتخاب می کند، به یکی از آنها بچسبید. به عنوان مثال، اگر او از همراهانش بخواهد که لباس های کوکتل مشکی بپوشند،برای شما بهتر است چیزی به رنگ نقره ای یا خاکستری انتخاب کنید. یا اگر همراهانش(ساقدوش ها) به سمت رنگ آبی لاجوردی می‌روند، یک لباس سرمه‌ای کاملاً ست می‌شود.تنها یک رنگ وجود دارد که نباید پوشیده شود، کارشناسان می گویند: از هر چیزی که همرنگ لباس عروس است خودداری کنید. اگرچه شما شایسته ظاهر خیره کننده هستید، عروس باید به عنوان ستاره نمایش برجسته شود.

در هنگام پیدا کردن لباس حتما آب و هوا و آداب و رسوم فرهنگی یا مذهبی را در نظر بگیرید،زیرا شما بزرگ مجلس به نوعی محسوب میشوید و آداب و رسوم فرهنگی از طریق شما به کودکان و جوانان آموزش داده میشود و شایسته است به بهترین نحو این امر انجام شود.

به گفته کارشناسان عروس نارسیا، شما باید حداکثر سه ماه قبل از عروسی، جست و جوی لباس خود را شروع کنید تا زمان سفارشات اگر تغییرات خاصی مد نظر شما بود در نظر گرفته شود و لحاظ شود.رسم بر این است که مادر عروس ابتدا لباس خودرا خریداری کند و سپس انتخاب خود را با مادر داماد در میان بگذارد. ممکن است مادر داماد نیز به دستورات و تغییرات خاصی نیاز داشته باشد، پس حتما قبل از عروسی به او زمان کافی برای انجام این کار بدهید. لباس های مادران لازم نیست با هم هماهنگ باشند (مگر اینکه  عروس بخواهد)، اما باید مکمل یکدیگر باشند. به یاد داشته باشید، شما با هم عکس های زیادی می گیرید و تنها کسی که باید برجسته باشد عروس است.

بهتر است لباس مجلسی مادر عروس و داماد از پارچه های تزیینی با کیفیت بالا مانند پارچه ی گیپور و دانتل دوخت شود .و یا از جواهردوزی ها و سنگدوزی های بسیار زیبا استفاده شود . در هرحال لباس مجلسی مادر عروس و داماد باید سنگین تر و با وقارتر از سایر میهمانان حاضر در مجلس عروسی باشد.

 

 

سفارش لباس مجلسی مادر عروس و داماد

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.