اکسسوری فرمالیته

سفارش اکسسوری فرمالیته

09104323348

اکسسوری ها در کنار لباسهای اصلی برای افزایش جلوه و زیبایی و یا ایجاد هارمونی رنگها به کار میرود. اکسسوری هایی که برای فرمالیته عروس استفاده می شود. شامل: توربان ، تور ، دسته گل ، تاج گل و جواهرات است .در استایل های فرمالیته خاص تر از اکسسوری هایی مانند سنجاق سینه ،کلاه های متفاوت،تاج گل ،دست بند و پا بند و در برخی لباس های از دکمه های تزئینی نیز استفاده میشود .

کلاه فرمالیته

کلاه یکی از اکسسوری هایی است که استایل متفاوتی برای عروس ایجاد می کند.کلاه هایی که در ساخت آن ها از پر و گل های متفاوت استفاده شده ،ایده جالبی برای فرمالیته می باشد.

تاج های گل ،تل و گیره موی عروس

به جای استفاده از تاج های بزرگ یا تاج های گرد که اصلا مناسب فرمالیته نیست می شود از تاج های ظریفتر که مانند تل است  یا سنجاق ها ،مخصوصا تل های مرواریدی استفاده کرد . که در عین ساده بودن زیبایی فوق العااده ای دارند .گیره ها و تاج های گل نیز برای بخش فرمالیته انتخاب های جذابی هستند .

چتر عروس

چتر عروس نیز اکسسوری زیبایی است که هم در تابستان کاربرد دارد ،هم پاییز و زمستان،در تابستان برای جلوگیری از آفتابزدگی و در فصول دیگر از  برف و باران جلوگیری می کند.بهترین رنگ چتر برای استفاده به عنوان اکسسوری فرمالیته،سفید است ،اما اگر لباس رنگی است میتوان از رنگ های لایت نیز استفاده کرد.

 

مچ بند و پابند عروس

پاپوش ها و پابند ها  یکی از قسمت های اصلی اکسسوری در لباس فرمالیته هستند و نباید به دلیل اینکه در زیر لباس هستند و معلوم نیستند، به راحتی از آنها بگذرید.برای عکاسی فرمالیته شاید نیاز باشد فیگورهایی بگیرید و حالتی عکس بگیرید که پابند و پاپوش شما مشخص باشد. پس باید در انتخاب آن دقت کنید.

 

دستکش ،مچ بند و بازوبند عروس

دستکش اکسسوری زیبایی برای عروس است ،که از آن در انواع مدل ها برای عروس موجود است،یک لباس فرمالیته ساتن با دستکش های بلند ساتن ترکیب فوق العاده ای است که میتوان از آن ایده گرفت. دستکش های توری با لبه های توری نیز جلوه ی زیبایی برای فرمالیته دارد.مچ بند ها و بازو بند نیز میتواند زیبایی برای عکس ها به دنبال داشته  باشد.

توربان عروس

توربان اکسسوری دیگری است که برای عروس های محجبه می تواند بسیار کاربردی باشد در عین پوشیده بودن زیبایی به همراه دارد.در استایل های محجبه استفاده از تزیینات گل های پارچه ای، کریستال دوزی و مروارید دوزی  بسیار زیبا و خیره کننده است. استایل شما را مدرنتر و امروزی تر میکند.

سفارش اکسسوری فرمالیته

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.