لباس تولد

سفارش لباس تولد

09104323348

در هر سال یک روز متعلق به شماست و آن روز ،روزی نیست جز روز میلاد شما که جشن بزرگ شما به شمار می رود.پس در آن روز باید حسابی بدرخشید،لباس تولد شما برای این مراسم یا میهمانی از اهمیت خاصی برخوردار است .اگر دختره جوانی هستید بهترین گزینه برای شما لباس های کوتاه مجلسی و بالای زانو میباشد.تا جذابیت و طراوت دخترانگی شما را چند برابر کند.

لباس کوتاه خود را می توانید با کفش های پاشنه بلندی که بندهای بلند دارد ست کنید،همچنین از اکسسوری های جذاب مانند گوشواره های بلند که جذابیت چهره ی شما را به تصویر میکشد استفاده کنید.

اگر قصد دارید لباس بدون بند بپوشید سعی کنید ،موهایتان را بالا ببندید تا شانه های جذابتان را نمایش دهید.سعی کنید با مدل ها بازی کنید؛ برای لباس تولد از قانون خاصی پیروی نکنید ،از آستین های پف دار ،کمرهای بسته و یقه های مولاژ استفاده کنید.سرهمی ها یا لباس های اوورال نیز گزینه ی مناسب دیگری برای لباس تولد می باشد.

از مدل های پر زرق و برق برای تولد استفاده کنید ،لباس های شاین کوکتیل یا پولکی گزینه ی مناسبی برای این امر است.یکی دیگر از مدل هایی که لباس شما را به یک لباس رویایی تبدیل می کند لباس هایی است که از جلو کوتاه است و از پشت بلند است.و با دنباله های زیبا آراسته شده است.

لباس تولد خود را می توانید با المان هایی که با مراسمی مثل تولد همخوانی دارد تزیین کنید . چیزی مثل پر ، پرهای لباس در انواع مختلف در بازار موجود می باشد و شما می توانید پر ها را در سایزها و رنگ ها ی مختلف تهیه کنید . اگر به لباس تولد لاکچری علاقه مند هستید ،از جواهردوزی و سنگدوزی های ژورنالی مناسب لباس تولد استفاده کنید.

سفارش لباس تولد

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.