لباس بین الملل

سفارش لباس بین الملل

09104323348

لباس های بومی هر منطقه که به آن لباس محلی گفته میشود،نشان دهنده ی آداب ورسوم و فرهنگ آن منطقه می باشد.این پوشش های سنتی در مراسم های خاص این مناطق مانند جشن های بزرگ آیینی ،مراسم های عروسی و نامزدی و... پوشیده میشود.و تصویر کلی از آن شهر یا کشور به دیگر جهانیان اراِئه می دهد.

لباس های سنتی یا محلی هر منطقه ای بیانگر هویت و تاریخ آن محدوده است.مثلا در ژاپن لباس محلی آن کشور کیمونو به حساب می آید.کیمونو لباس بلند وپوششی است که با آستین های گشاد تا روی آرنج را پوشانده و از پایین تا روی مچ پا را فراگرفته است و لباسی است که اکثره ژاپنی ها در مراسم عروسی آن را میپوشند و هویت این لباس از هویت خوده ژاپنی ها گرفته شده و به معنای ادب و احترام است.

لباس سنتی روس ها که برگرفته از روزهای سرد این کشور است از پارچه های بسیار گرم تهیه شده و بدن را بسیار گرم نگه میدارد ،این لباس ها به رنگ روشن است و شامل یک لباس بلند و یک رویه مانند ژاکت است.

لباس هندی_لباس های سنتی هندی بسیار متنوع هستند و یکی از مشهورترین آن ها ساری می باشد،ساری لباس جذاب و خیره کننده ای است که در انواع رنگ ها و تزیینات خاص در هند موجود می باشد.این لباس از یک پارچه چهار تا نه متر دوخته نشده تشکیل شده که بانوان هندی به روش های مختلف آن را دور بدن خود می پیچانند.یکی از مدل های پوشیدن این پارچه پیچاندن آن دور کمر است به طوری که یک طرف آن روی شانه و سینه ها باشد و طرف دیگر هم پیراهنی که زیر ساری پوشیده اند نمایان است.

لباس افغانی_دلیل زیبایی بی مثال لباس های افغانی رنگارنگ بودن آن ها و تزیینات منحصر به فرد این مدل لباس ها می باشد. لباس های افغانی مجلسی زنانه ترکیبی از هنرهای خاص این کشور است گلدوزی ،سرمه دوزی،تکه دوزی گوشه ای از این هنر هاست که در تزیین این لباس مجلسی ها به کار گرفته شده. در برخی از این لباس ها از جواهرات نیز استفاده میشود که این مدل لباس ها در مراسم های بزرگ استفاده میشود و محبوبیت خاصی در بین این قوم دارد.

در کشور ما نیز اقوام مختلف لباس های مخصوص به قوم خود را دارند. کردها لباس کردی مختص خود را دارند که زن و مرد در مراسم ها و در روزمره از آن استفاده میکنند.لرها ،بختیاری و قشقایی ها نیز لباس های زنانه بسیار فاخری دارند که بعضی از آن ها گرانبها ترین پوشاک جهان به حساب می آید.

 

 

 

سفارش لباس بین الملل

09104323348

سفارش لباس بین الملل

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.