کت و شلوار اداری

سفارش کت و شلوار اداری

09104323348

خوش استایل و خوش پوش بودن خود را محدود به مراسم و مجالس رسمی و غیر رسمی خانوادگی و دوستانه نکنید! بیشتر خانم ها که در ادارات مشغول به کار هستند بار ها به این سوال رسیده اند که در محیط کار چی بپوشیم؟ در بیشتر کشور های دنیا کارمندان با توجه به قوانین شرکت و محل کار خود فرم مخصوص کار دارند که اکثرا برای آقایان کت و شلوار و برای خانم ها نیز کت و شلوار اداری است .

همانطور که در مقالات دیگر نیز تاکید داشتیم، برای انتخاب کت و شلوار اداری زنانه، استایل و فرم بدن اهمیت زیادی دارد. بانوان چاق یا لاغر، قد کوتاه یا قد بلند برای خرید کت و شلواراداری باید الزاماتی را رعایت کنند. پس فرم بدن خود را بشناسید و بهترین انتخاب را بر اساس فرم بدن خود داشته باشید
اگر میخواهید شرکت و اداره ای خاص داشته باشید بهترین کار این است که برای کارمندان خود یک فرم مخصوص طراحی کنید که متخصصان نارسیا این کار را با توجه به جدید ترین مد روز دنیا طراحی و تهیه می نمایند که علاوه بر کیفیت فوق العاده قیمتی عالی را نیز همراه دارد. در طراحی مانتو شلوارهای اداری زنانه بایستی علاوه بر راحتی در ساعات کاری، به پوشش و حجاب آن ها نیز توجه شده باشد.
در انتخاب مدل مانتو اداری باید محدودیت هایی را نیز در نظر بگیرید و مانتویی که برای محیطی رسمی مانند محیط کار انتخاب می کنید مناسب آنجا باشد. به همین دلیل نارسیا کار شما را بسیار آسان کرده و مدل های مانتویی را برایتان طراحی نموده که در محیط های اداری کاربرد داشته باشند و مناسب اینگونه محیط ها باشند. البته این مانتوها در عین اداری بودن بسیار شیک و زیبا هستند.
اگرزیبایی و خاص بودن و دوختی فوق العاده را به همراه جدید ترین مدل های روز دنیا یک جا میخواهید کت و شلوار اداری نارسیا تمام این ویژگی ها را همراه با قیمتی متناسب دارا می باشد.

سفارش کت و شلوار اداری

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.