شومیز مجلسی

سفارش شومیز مجلسی

09104323348

انواع مدل های شومیز مجلسی زنانه و لباس زنانه که مناسبترین انتخاب برای مهمانی ها ودورهمی های خاص میباشد در اینجا چندین مدل شومیز مجلسی شیک میبینیم که متریال به کاربرده در آن دانتل فرانسوی وپارچه کرپ حریر بسیار خاص و زیبا میباشد.شومیز و بلوزهای مجلسی از لباس های پرکاربرد در مراسم های مختلف هستد.

یکی از پرکاربردترین  مدلهای شومیز، مدل مجلسی آن می باشد. شومیز مجلسی ظاهری بسیار شیک و زیبا دارد و مناسب بسیاری از مهمانی ها و جشن ها می باشد. این نوع شومیز را می توان با لباسهای دیگری مانند دامن یا شلوار مجلسی ست کرد تا جلوه زیباتری پیدا کند.
شومیزها در ایران بسیار پرطرفدارند و افراد زیادی، این لباس را در کنار شلوار یا دامن در مراسم های مهم و مهمانی ها انتخاب می‌کنند. 
در یک مدل جدید شومیز زنانه شومیز مجلسی، در قسمت شانه ها اپل کار گذاشته می‌شود. این مدل شومیز که یادآور سبک پوشش بانوان دهه ۶۰ ایران است، با دامن کوتاه یا شلوار چسبان، استایل مهمانی خوبی را می‌سازد.
مدل شومیز  جدید  دیگری که مورد پسند جوانان است شومیز های پشت بازی هستند که در پایین کمر گره می‌خورند. این شومیزها را می‌توانید با شلوار یا دامن های جین کوت اه، موهای گوجه ای، چکمه های بلند اکسسوری های ظریف ترکیب کنید.
 

 

 

سفارش شومیز مجلسی

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.