دسته گل عروس

سفارش دسته گل عروس

09104323348

دسته گل عروس یکی دیگر از اکسسوری هایی است که در استایل عروس در روز فرمالیته فوق العاده تاثیر گذار است.تم و سبک فرمالیته توسط دسته گل عروس تعیین میشود،مثلا دسته گل بهاری بیانگر تم بهاری شماست.دسته گل بهاری با تاجی از گل بهاری و دستبند گل بهاری ترکیب جذابی را برای شما ارائه می دهد.

دسته گل وحشی نیز ایده ی منحصر به فرد دیگری است که فرمالیته ی شما را از حالت کلاسیک بیرون آورده و فرمالیته بودن را به صورت بسیار طبیعی به ببیننده القا میکند.

لازم است در انتخاب دسته گل فرمالیته دقت کافی داشته باشیم تا رنگ گل ها با سایر المان های بصری فرمالیته هماهنگ باشد.نوع آرایش ،رنگ لباس و رنگ مو بایستی با دسته گل هارمونی داشته باشد.باید دسته گلی را انتخاب کنیدکه بیشترین نزدیکی را به رنگ لباس شما داشته باشد و تناسب رنگ حفظ شود.

مورد دیگری که در انتخاب دسته گل فرمالیته باید به آن توجه شود فصلی است که در آن فرمالیته برگزار میشود.اگر در فصل زمستان فرمالیته میگیرید دسته گل شما باید طیفی از رنگ های سرد در آن استفاده شود مانند رنگ های آبی ،بنفش و ... اگر در فصل گرم فرمالیته برگزار میشود باید از رنگ هایی با طیف گرم مانند زرد، قرمز استفاده شود.در فصل پاییز بهترین رنگ طیفی از نارنجی است.

سفارش دسته گل عروس

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.