لباس عقد

سفارش لباس عقد

09104323348

لباس عقد باید با توجه به برگزاری نوع مراسم انتخاب شود.مثلا اگر مراسم شما در تالار برگزار میشود و تعداد میهمانان زیاد است، باید یک لباس عقد مجلسی کارشده با دانتل یا سنگ و ملیله و باشکوه انتخاب کنید.اگر مراسم عقد شما خودمانی و با تعداد میهمامان کم برگزار میشود، لباس عقد ساده تر انتخاب کنید.اگر مراسم عقد شما درمحضر است، میتوانید از مانتوهای عقد، اورال های مخصوص عقد انتخاب کنید.

این سوال که چه لباسی را برای مهم ترین مراسم زندگی خود بپوشیم و چگونه شیک ترین ظاهر خود را برای این مراسم انتخاب نماییم  و یا شیک ترین لباس عروس های اروپایی ۲۰۲۱ کدام است؟بزرگ ترین دغدغه هر دختر شیک پوشی است که چه لباسی برازنده برگذاری مراسم مهم زندگی می باشد. جشن نامزدی بعد از جشن و مراسم عروسی جزء مهم ترین مراسم و مهمانی های زندگی هر دختر و پسری می باشد. زیرا که اولین دیدار با اقوام درجه دوم و سوم خانواده هر دو طرف است. پس طبیعی است که میخواهید شیک ترین و زیبا ترین استایل را در این مهمانی داشته باشید. انتخاب لباس نامزدی و یا لباس عقد اندازه لباس عروس از اهمیت بالایی برخوردار نیست ولی این بدان معنی نیست که نباید در انتخاب این لباس دقت کنید. میتوانید بسته به یک سری فاکتور ها ازجمله ویژگی های اندام و استایل خود لباس عقد کارشده و یا لباس عقد ساده و شیک را انتخاب نمایید.
لباس عقد معمولا بلند و به رنگ های روشن مانند صورتی، نباتی، یاسی، آبی و... است اما مدل های متنوعی همچون لباس عقد آستین دار، لباس عقد دکلته، لباس عقد پف دار، لباس عقد پرنسسی، لباس عقد کارشده با پنل و گیپور دارند که انتخاب آن ها سلیقه ای است.

لباس نامزدی و عقد مانند لباس های شب هستند با کمی تغییر و مقداری پیچیده تر از لباس های شب معمولی. برای این که بخواهید بیش از پیش جذاب و شیک به نظر برسید باید انتخابی عاقلانه داشته باشید و لباسی انتخاب نمایید که شان شما را در این روز حفظ و بر آن بیافزاید. هم می توانید لباس های عقد ساده را انتخاب نمایید و هم می توانید انتخاب هایی با توجه به مد روز داشته باشید.

اما در هر انتخابی ابتدا فرم بدنتان را در نظر بگیرید و بعد رنگ پوستتان را زیرا که این دو فاکتور بسیار مهم و قابل توجه در انتخاب هر نوع لباسی هستند و لباس انتخابی با توجه به فرم بدنتان خاص و مخصوص شما می شود. پس برای انتخابی مناسب لازم است که کمی تحقیق نمایید.

نارسیا لباس های مخصوص عقد را در طرح ها و رنگ ها مدل های روز دنیا در اختیار شما عزیزان همراه گذاشته که با سلیقه خاص و زیبای خود با توجه به نکات گفته شده می توانید بهترین آن را برای روز های مهم و زیبای عمر خود بر تن نمایید و بیش از پیش بدرخشید.

تفاوت لباس عقد و لباس عروسی بیشتر در نوع رسمی و غیر رسمی بودن مراسم است . مراسم عروسی یک لباس رسمی و باشکوه میطلبد که برای یک مراسم رسمی که صدها نفر در آن حضور دارند مناسب باشد. اما مراسم عقد معمولا مراسم غیر رسمی تری نسبت به مراسم عروسی می باشد و لباس ساده تری نسبت به مراسم عروسی باید در نظر گرفته شود.

سفارش لباس عقد

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.