لباس عروس سایز بزرگ

برای بسیاری از عروس‌های سایز بزرگ، چنانچه باید  خرید لباس عروس تجربه‌ای شاد باشد، به یکی از اضطراب‌آورترین بخش‌های عروسی تبدیل شده است. همانطور که یکی از سلبریتی های سایز بزرگ اشاره کرده است: در موارد نادری که عروس‌های سایز بزرگ می‌توانند لباس‌هایی در اندازه خود پیدا کنند، اغلب مجبور می‌شوند از میان گزینه‌هایی انتخاب کنند که متناسب با استایل شخصی آنها نیست.
گنجاندن بدن در لباسی که مناسب استایل آن ها نیست ،دغدغه ای برای بسیاری از عروس‌های آینده است. مسئله‌ این است: اگر منحنی‌ ها عمیق تر، کوچک‌تر یا بزرگتر یا بلندتر از اندازه نمونه متوسط ​​باشد، گزینه‌های کمتری در بسیاری از فروشگاه‌ها وجود خواهد داشت.
اما امیدی هست نارسیا سعی داشته تا بهترین طراحی ها را به عروس های سایز بزرگ اختصاص دهد و با ایجاد برش هایی در دوخت ها دست عروس های سایز بزرگ را برای انتخاب مدل ها بازتر  نگه دارد و مدل ها را به گونه ای طراحی کرده تا علاوه بر حس آزادی بیشتر ،عروس ها خوش اندام تر نیز به نظر برسند. در سال های گذشته نارسیا ثابت کرده حتی عروس های سایز بزرگ هم میتوانند خوش استایل به نظر برسند و لباس عروس رویایی خود را بر تن کنند.

طراحان نارسیا برای عروس های سایز پلاس پیشنهاداتی دارند تا در انتخاب لباس عروس مناسب بتوانند موفق تر عمل کنند،

_در انتخاب مدل لباس عروس سعی کنید به این نکته توجه کنید، به جای لباس های مدل پف دار از لباس های امپراطوری که از کمر فون شده انتخاب کنید. اگر بالاتنه ی درشتی دارید از لباس عروس های سبک پرنسسی که مناسب همه ی تیپ اندام میباشد تهیه کنید.اگر بازوهای درشتی دارید سعی کنید لباس عروس پوشیده که آستیندار میباشد اجاره یا خریداری کنید.از پوشیدن لباس هایی با زرق و برق فراوان ،دانتل ها و گل های برجسته ،کاره دست های با حجم زیاد جدا خودداری نمایید،زیرا این سبک لباس ها اندام شمارا برجسته تر میکند و حجیم تر نمایش میدهد.لباس عروس های اروپایی نیز یکی دیگر از گزینه هایی است که برای اندام شما خوب عمل میکند.

 

NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت نارسیا محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.