پیراهن کرپ مازراتی

سفارش پیراهن کرپ مازراتی

09104323348

پیراهن با پارچه های کرپ مازراتی به دلیل مرغوبیت پارچه و ایستایی آن بسیار مورد استقبال خریداران عزیز قرار گرفته است.از این نوع پارچه بی نظیر که با عرض 150 سانتی متر می باشد در دوخت و تهیه انواع لباس های مجلسی و کت و دامن و مانتو و شومیز و ... استفاده می شود. این نوع پارچه تا حدودی کش می آید، چروک نمی شود و همچنین بافتی بسیار لطیف و نرم دارد که می توانید از آن در تمام فصل های سال استفاده نمایید. این نوع پارچه را باید با آبی که دمای آن 35درجه می باشد شست و شونمایید و با حرارت کم نیز اتو کشی کنید تا کیفیت و ظاهر خوب خود را حفظ نماید.

خصوصیات و ویژگی های خاص پارچه کرپ مازراتی

تراکم بافت بالا، انعطاف بالا در انتخاب نوع دوخت، دوام بالا، نرم بودن پارچه، تا حدودی ضخیم، عرضه در طرح و رنگ‌های مختلف، از این نوع پارچه در صنعت مد بسیار بهره گرفته می شود و به نوعی پرکاربرد ترین پارچه در صنعت پوشاک است. همانطور که اشاره شد، کرپ مازراتی از دسته پارچه های ظریف نیست و تاحدودی ضخیم است این ویژگی آن را بادوام تر کرده و باعث شده است در دوخت انواع مانتو ها و پیراهن های غیر مجلسی و خانگی نیز از آن استفاده شود و در اولویت باشد. این نوع پارچه طرح ها و رنگ های مختلفی دارد که باعث باز بودن گستره انتخاب مشتری از انواع آن می شود. تراکم بافت پارچه مازراتی بالا می باشد و این نکته نیز بر خاص بودن و کاربردی بودن پارچه می افزاید.

کاربرد پارچه کرپ مازراتی

  • پیراهنی  کرپ مازراتی

  • لباس مجلسی کرپ مازراتی

  • شلوار تک کرپ مازراتی

  • مانتویی کرپ مازراتی

  • کت و دامن کرپ مازراتی

  • شومیز کرپ مازراتی

  • خرج کار

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد تنوع پارچه کرپ مازراتی بسیار بالا است و کیفیت و نوع پارچه نیز تعیین کننده نوع استفاده از پارچه است چنانچه نوع ضخیم تری از پارچه های مازراتی نیز موجود است که در صنایع دیگری همچون: دکوراسیون و تولید مبل مورد استفاده قرار می گیرد. 
پارچه کرپ مازراتی ایستادگی خوبی بر بروی اندام دارد و بنا بر همین دلیل میتوان از آن برای دوخت انواع لباس ها مانند لباس های مجلسی، مانتو، شلوار، کت و دامن، پیراهن خانگی وعلی الخصوص مدل پیراهن با پارچه مازراتی استفاده نمود

از جمله مواردی که طراحان برندهای بزرگ دنیا در سال های اخیر به آن توجه زیادی نشان دادند، طراحی آستین بود. بگذارید این گونه بگوییم که هر چه آستین‌ها جزئیات بیش‌تری داشته باشند، لباس ترندی‌تر است. یکی از ترندهای محبوب برای طراحی آستین پیراهن مجلسی کرپ مازراتی، پاپیون می باشد. پاپیون می‌تواند جلوه‌ای لطیف وخانومانه به استایل شما بدهد.

شومیز وجدیدترین پیراهن های کرپ مازراتی  را که در طرح ها و مدل های روز دنیا تهیه و عرضه می شود را از نارسیا بخواهید تا در انواع و رنگ های مختلف دوخته و برای شما عزیزان ارسال می شود.خصوصیات و ویژگی های خاص پارچه کرپ مازراتی:تراکم بافت بالا، انعطاف بالا در انتخاب نوع دوخت،دوام بالا، نرم بودن پارچه ،تا حدودی ضخیم، عرضه در طرح و رنگ‌های مختلف

سفارش پیراهن کرپ مازراتی

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.