پیراهن مجلسی کوتاه

هم لباس مجلسی کوتاه و هم لباس مجلسی های بلند طرفداران خودشان را دارند ، اما پیراهن مجلسی کوتاه بیشتر مورد توجه اسپرت پسند ها و دختر خانم های جوان است .
لباس های مجلسی کوتاه بدلیل ماهیت کوتاه بودنشان معمولا پوشیده نیستند و اگر جزء افرادی هستید که پوشیده بودن لباس برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است بهتر است بدانید که پیدا کردن مدل لباس مجلسی کوتاه پوشیده دشوار است.
برای انتخاب لباس مجلسی کوتاه باید نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

  1. اول باید قد خود برای انتخاب لباس در نظر بگیرند، کوتاهی یا بلندی قد در انتخاب لباس بسیار موثر است

  2. سپس مهم است که فرم بدن خود را بدانند تا لباسی انتخاب نمایید که بر تن شما بنشیند.

  3. سوم دیدن مدل ها و ایده ها و عکس های لباس مجلسی میتواند به شمابرای انتخابی مناسب تر کمک می کند.

  4. و در نهایت دانستن این که کجا می‌توانید بهترین و متنوع‌ ترین لباس‌هارا بیابید شانس پیدا کردن بهترین لباس را بالا می‌برد. زیراکه هرچه گزینه‌ها بیشتر باشد شانس انتخاب و خرید هم بالا می‌رود. 

همانطور که می دانید یکی از شیک‌ترین مدل ها برای انتخاب پیراهن مجلسی کوتاه، مدل های چسبانی هستند که اخیرا طراحان با پارچه های براق مثل لمه یا پارچه پولکی طراحی ‌می‌کنند. این مدل لباس می‌تواند به شکل آستین بلند با یقه ی ایستاده یا به شکل یقه‌ هالتر و بدون آستین طراحی شود. این نوع لباس را می‌توانید با اکسسوری های بزرگ مثل گوشواره‌ی گرد یا انگشترهای بزرگ نگین دار، با موهای دم اسبی ترکیب کنید و استایل فوق‌العاده ای بسازید.
جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی کوتاه را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در نارسیا مشاهده و به راحتی خریداری نمایید و در مجالس و مهمانی ها و دورهمی های خود بدرخشید. 

NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت نارسیا محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.