لباس مجلسی کوتاه

سفارش لباس مجلسی کوتاه

09104323348

هم لباس مجلسی کوتاه و هم لباس مجلسی های بلند طرفداران خودشان را دارند ، اما پیراهن مجلسی کوتاه بیشتر مورد توجه اسپرت پسند ها و دختر خانم های جوان است .
لباس های مجلسی کوتاه بدلیل ماهیت کوتاه بودنشان معمولا پوشیده نیستند و اگر جزء افرادی هستید که پوشیده بودن لباس برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است بهتر است بدانید که پیدا کردن مدل لباس مجلسی کوتاه پوشیده دشوار است.
برای انتخاب لباس مجلسی کوتاه باید نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

  1. اول باید قد خود برای انتخاب لباس در نظر بگیرند، کوتاهی یا بلندی قد در انتخاب لباس بسیار موثر است

  2. سپس مهم است که فرم بدن خود را بدانند تا لباسی انتخاب نمایید که بر تن شما بنشیند.

  3. سوم دیدن مدل ها و ایده ها و عکس های لباس مجلسی میتواند به شمابرای انتخابی مناسب تر کمک می کند.

  4. و در نهایت دانستن این که کجا می‌توانید بهترین و متنوع‌ ترین لباس‌هارا بیابید شانس پیدا کردن بهترین لباس را بالا می‌برد. زیراکه هرچه گزینه‌ها بیشتر باشد شانس انتخاب و خرید هم بالا می‌رود. 

همانطور که می دانید یکی از شیک‌ترین مدل ها برای انتخاب پیراهن مجلسی کوتاه، مدل های چسبانی هستند که اخیرا طراحان با پارچه های براق مثل لمه یا پارچه پولکی طراحی ‌می‌کنند. این مدل لباس می‌تواند به شکل آستین بلند با یقه ی ایستاده یا به شکل یقه‌ هالتر و بدون آستین طراحی شود. این نوع لباس را می‌توانید با اکسسوری های بزرگ مثل گوشواره‌ی گرد یا انگشترهای بزرگ نگین دار، با موهای دم اسبی ترکیب کنید و استایل فوق‌العاده ای بسازید.
جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی کوتاه را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در نارسیا مشاهده و به راحتی خریداری نمایید و در مجالس و مهمانی ها و دورهمی های خود بدرخشید. 

لباس های مجلسی کوتاه با تزیینات جواهردوزی لباس های فاخری هستند که مناسب تمامی مناسبت های خاص میتوانند باشند. پایین لباس های مجلسی کوتاه را میتوان به وسیله ی پر تزیین کرد. تزیینات پر علاوه بر اینکه زیبایی جذابی به لباس میدهند قد لباس مجلسی کوتاه خود را نیز میتوانید با آن تنظیم کنید.

در انتخاب لباس مجلسی کوتاه پاها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ،اگر پاهایی بسیار زیبا دارا هستید و مایل هستید آن ها را به نمایش بگذارید یکی از فاکتورهای مهم پوشیدن  لباس مجلسی کوتاه را دارا هستید . نکته ی دیگری که در پوشیدن لباس مجلسی کوتاه باید به آن دقت شود قد بالاتنه و فاصله ی بین کمر تا سینه هاست .اگر بالاتنه ی خیلی کوتاهی دارید . پوشیدن این مدل لباس مجلسی به شما پیشنهاد نمی شود.

سفارش لباس مجلسی کوتاه

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.