لباس مجلسی ساده

سفارش لباس مجلسی ساده

09104323348

همه ی خانوم های شیک پوش دغدغه ی انتخاب یک پیراهن مجلسی شیک و منحصر به فرد را دارند تا در میهمانی ها و مراسم هایشان آراسته و شیک باشند.لباس های مجلسی ساده که امروزه طرفداران بسیاری در بین بانوان پیدا کرده از آن دست لباس هایی است که خوش پوشی شما را تضمین میکند .زیرا دانتل ها ،گیپورها ،سنگ های تزیینی و جواهردوزی های لباس به مرور زمان از مد می روند و یا مدل های دیگری جایگزین آن ها میشود.اما لباس های ساده همیشه تازگی و امروزی بودن خود را حفظ می کند.

به عکس های دهه نود از عروسی شاهزادگان انگلیسی که نگاه می کنیم ،میبینیم با وجود گذشت سالیان بسیار لباس های ساده رنگ و لعاب امروزی تری نسبت به لباس های پرکار آن زمان دارد و همین نکته مهر تاییدی بر امتیاز لباس های ساده بر دیگر مدل های پر کار دارد..

لباس های مجلسی ساده را می توان با اکسسوری های جذاب ادغام کرد و استایل منحصر به فردی را ایجاد کرد.همچنین این لباس های ساده در میهمانی های تولد به عنوان لباس تولد و یا در جشن ها و عکاسی های خانوادگی به عنوان ست مادر دختری کاربرد دارد.

_اگر اندام جذابی دارید توصیه ما به شما اینست حتما از لباس های مجلسی بلند ساده که از پارچه های بدون گیپور و تزیین خاصی استفاده شده تهیه کنید،زیرا این مدل لباس ها ابوهت اندام شما را به نمایش می گذارد و تزیینات تملق آمیز اندام شما را پنهان نمیکند.برجستگی های اندام شما ،کمر باریک و استایل خاص شما در این مدل لباس ها زیبایی دو چندان پیدا میکند.

در لباس مجلسی ساده تمیزی دوخت بسیار مهم است . زیبایی این مدل لباس ها به دوخت زیبای آن ها بستگی دارد .شما می توانید با تکنیک های دوخت جدید مانند مولاژ یک لباس مجلسی ساده شیک و منحصر به فرد داشته باشید. لباس مجلسی ساده را می توانید با آستین یا بدون آستین سفارش دهید . آستین های فانتزی یا شنلی این مدل لباس را جذابتر می کند .

سفارش لباس مجلسی ساده

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.