لباس مجلسی پوشیده

سفارش لباس مجلسی پوشیده

09104323348

یکی از دسته های محبوب مدل لباس مجلسی در مارکت ایران لباس مجلسی پوشیده به حساب می آید،که جز پرفروشترین مدل های لباس مجلسی نیز هست.یکی از دلایلی که بانوان ایرانی به سمت سبک پوشیده ی لباس مجلسی می روند مسائل فرهنگی است که ترجیح می دهند لباس محجبه ای در مراسم هایشان به تن داشته باشند.دلیل دیگر که گرایش به سمت  لباس مجلسی پوشیده زیاد است صاحبان مجالس هستند که اعتقاد دارند لباس پوشیده و بلند متانت و وقار بیشتری نسبت به لباس های کوتاه به بانوان می دهد.

در هر حال لباس های مجلسی بلند و پوشیده پای ثابت مجالس و میهمانی های ایرانی هاست.مجموعه ی نارسیا با علم به این موضوع که بسیاری از بانوان ایرانی به دلیل  مسائل مذهبی و اعتقادی در لباس های پوشیده احساس راحتی بیشتری دارند،بر آن شده تا طراحی هایی به شما عزیزان ارائه دهد تا در عین زیبایی ،پوشیده بودن و وقار شما بانوان گرامی را حفظ نماید.

طراحان نارسیا مشغول طراحی انواع مدل ها و طرح های پوشیده برای هر نوع سلیقه ای هستند و جوابگوی سلایق مختلف بانوان گرامی در فرم های مختلف اندام و سبک های مختلف لباس هستند،این طراحان عزیز توصیه هایی برای شما بانوان گرامی دارند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

_سعی کنید در انتخاب لباس مجلسی پوشیده به رنگ،طرح،جنس پارچه و تنگی و گشادی آن توجه ویژه داشته باشید،چون عدم توجه به این موارد می تواند لباس شیک در اندام و ظاهر فرد دیگر را به لباس بدقواره به تن شما به نمایش بگذارد.. اگر اضافه وزن دارید سعی کنید از رنگ های تیره به خصوص مشکی که شما را بسیار لاغرتر نشان می دهد در لباس پوشیده ی خود استفاده کنید. همچنین برای کم حجم تر نشان دادن خود از پارچه های با طرح  ساده تر که طرح های شلوغ و پیچ در پیچ ندارند استفاده کنید،جنس پارچه نیز در نمایش اندام شما بسیار حائز اهمیت است.خانوم های تپل باید به این نکته توجه داشته باشند،پارچه های ضخیم و آهاردار به دلیل ظاهر محکم و خشکی که دارند آن ها را حجیم تر نشان می دهند.همچنین پارچه های براق به دلیل انعکاس نور اندام های برجسته ی شما را به شدت بزرگتر نشان می دهد.

__بهترین انتخاب برای بانوان سایز پلاس پارچه های لخت و ظریف که ریزش مناسبی دارند میباشد،این مدل پارچه ها بر روی اندام مینشینند و فرد را لاغرتر و ظریف تر نشان می دهند.پارچه هایی مثل کرپ های ظریف و حریر از این دسته هستند.

_افراد لاغر بهتر است در انتخاب لباس مجلسی پوشیده از پارچه های طرحدار  با طرح های شلوغتر و رنگ های روشن استفاده کنند،جنس پارچه نیز اگر از پارچه های آهاردار و یا پارچه های براق استفاده شود اندام آن ها را حجیم تر نشان می دهد ،ساتن های براق با انعکاس نور اندام هایی که باید برجسته باشند را به خوبی در افراد لاغر نمایش میدهند.

لباس مجلسی پوشیده انتخاب مناسبی برای بانوانی است که بالاتنه و بازوهای درشتی دارند . در لباس مجلسی های پوشیده قسمت بالاتنه و بازو ها با پارچه یا تزیینات پوشیده می شود. به همین علت از لحاظ دیداری از حجم بازوها کاسته میشود. در قسمت بالاتنه نیز با پوشاندن آن قسمت با تزیینات خلوتتر و استفاده از تزیینات شلوغتر در قسمت پایین لباس نگاه را از آن قسمت دور می کنیم. 

 

سفارش لباس مجلسی پوشیده

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.