گوشواره دخترانه

سفارش گوشواره دخترانه

09104323348

جواهرات همیشه اکسسوری و زیور آلات زیبایی هستند. که ظاهر شما را فوق العاده فریبنده می کنند. گوشواره ها، به خصوص، می توانند حس خاصی به هر چیزی که می پوشید اضافه کنند.گوشواره ها می توانند یک کت شلوار ساده یا حتی یک تونیک و شلوار جین را به زیبایی پوشش دهند. نوع مناسب گوشواره می تواند در شما تغییرات کووچک و بزرگ قابل توجهی  ایجاد کند. 

در انتخاب گوشواره  باید این نکات را مورد توجه قرار دهید. 1. گوشواره هایی را انتخاب کنید که چهره شما را صاف می کند.
شکل صورت شما می‌تواند تعیین کند که گوشواره‌های شما تا چه اندازه صاف‌تر شده و توجه مناسب را به خود جلب می‌کند. گوشواره های مناسب می توانند دنیایی از تفاوت در ظاهر شما ایجاد کنند. در اینجا برخی از رایج‌ترین شکل‌های صورت و پیشنهادهایی برای نوع مناسب گوشواره آورده شده است.

صورت هایی با مثلث معکوس و پیشانی پهن و چانه که به آرامی مخروطی می شود. پیشنهاد میشود برای اینکه شکل صورت خود را متعادل کنید و توجه را به چشمان خود جلب کنید، سبک های گوشواره اشک یا لوستری شکل  را انتخاب کنید.

صورت‌های بیضی می‌توانند تقریباً هر مدلی را بپوشند، با این حال یک گوشواره ساده یا مثلثی به بهترین شکل ممکن می‌شود. این امر به ویژه برای صورت های بیضی شکل با گونه های برجسته صادق است.

صورت‌های گرد در استخوان گونه پهن‌ترین هستند و به سمت چانه کم می‌شوند. گوشواره های قطره ای با اشکال هندسی بسیار جذاب هستند. از پوشیدن گل میخی یا گوشواره های دکمه ای و دایره های آویزان یا مهره های توپی شکل خودداری کنید.

صورت های قلبی شبیه مثلث های معکوس هستند، اما ممکن است قله بیوه و چانه نوک تیزتر ظاهر شوند. این شکل از مدل گوشواره اشکی یا لوستری نیز سود می برد. این مدل ها تعادل را به قسمت پایین صورت اضافه می کنند و تقارن ایجاد می کنند.

صورت های مربعی معمولاً با چانه پهن مشخص می شوند. سعی کنید زوایای صورت خود را با گوشواره های بیضی بلند یا حلقه های گرد نرم کنید. از گوشواره های مربع یا مستطیل خودداری کنید.

صورت های بلند و باریک بیشتر توسط قطره های گرد یا گل میخ های خوشه ای متملق می شوند. این استایل ها تا حدی پر بودن را که ممکن است فاقد آن باشید برجسته می کند.

2. ساختار کلی استخوان خود را مطابقت دهید:

کسانی که ساختار استخوانی کوچک و ظریفی دارند باید مدل های ظریف گوشواره های کریستال سواروسکی را انتخاب کنند که زیبایی آنها را تکمیل کند. سبک‌های بزرگ یا درشت بر آنهایی که ویژگی‌ها و شکل‌های ظریف‌تری دارند غلبه می‌کند. کسانی که ویژگی های خیره کننده بزرگ و ساختار استخوانی محکم تری دارند، می توانند از سبک بزرگتر و مجلل تر گوشواره کریستالی سواروسکی استفاده کنند. ساختار استخوانی متوسط ​​نه با سبک های ظریف و نه بسیار بزرگ تکمیل می شود.

سفارش گوشواره دخترانه

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.