لباس مجلسی دو دامنه

سفارش لباس مجلسی دو دامنه

09104323348

همه ی بانوان راحتی را در لباس مجلسی ترجیح می دهند و در تقابل با یک لباس زیبا ،بین راحتی و زیبایی لباس بین دو راهی سختی می مانند .که راحتی لباس را انتخاب کنند یا زیبایی آن را ،طراحان  نارسیا  برای شما راه حل جذابی خلق کرده اند،شما میتوانید با داشتن این مدل لباس،زیبایی و راحتی را در کنار هم داشته باشید . در لباس های عروس و مجلسی همه ی ما ترجیح می دهیم در ابتدای ورود که میهمانان برای لحظه ی اول ما را نظاره میکنند ،ورود رویایی داشته باشیم .یک لباس مجلسی  فاخر با دنباله بلند و رویایی (یا یک لباس عروس دنباله دار) که میهمانان در ابتدای ورود محو ظاهر فریبنده و جذاب ما شوند.

اما قضیه به همین جا ختم نمی شود و ما مجبور به تحمل این لباس تا پایان مراسم و میهمانی هستیم.حال اینکه در هنگام رقص با چالش بزرگی درگیر هستیم و حرکت ما تحت الشعاع دنباله ی لباس قرار می گیرد و ناگریز از انتخاب چنین لباسی اظهار پشیمانی و ندامت می کنیم ،چرا که راحتی را فدای زیبایی کرده ایم.

اما ما در نارسیا این مشکل را حل کرده ایم.لباس های دو دامنه به شما این اختیار را می دهد که در عین زیبایی لباس،با دنباله های چندمتری راحتی را هم تجربه کنید.شما می توانید بعد از ورود رویاییتان و قدم زدن و معاشرت با میهمانان به راحتی دنباله ی لباس را جدا کنید و هنگام رقص با یک لباس ماکسی با فراق بال به رقصیدن ادامه دهید و حرکتتان تحت تاثیر دنباله ی لباس نباشد.

بدین ترتیب شما با سفارش لباس مجلسی دو دامنه  که یک لباس محسوب میشود ،در واقع صاحب دو مدل  لباس مجلسی  خواهید بود،یک لباس ماکسی و یک لباس که از کمر دارای دامن با دنباله ی رویایی خواهد بود،البته طول دنباله نیز به انتخاب خود فرد میباشد و از ده سانت تا ده متر قابل تغییر است.

لباس مجلسی دو دامنه را در انواع مدل ها می توانید سفارش دهید. در برخی مدل ها ماکسی لباس  به صورت کار شده می باشد و دنباله ی متحرک آن از تور یا پارچه ی ساده می باشد . در مدل های باشکوه تر علاوه بر اینکه ماکسی لباس کاملا تزیین شده و کار شده می باشد . دنباله ی لباس هم به صورت تمام کارشده یا نیمه کارشده می باشد.

سفارش لباس مجلسی دو دامنه

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.