لباس مجلسی بارداری

سفارش لباس مجلسی بارداری

09104323348

اگر در دوران بارداری شما به یک مراسم خاص مثل عروسی یا میهمانی رسمی دیگر دعوت شوید،بزرگترین چالش شما انتخاب یک لباس مجلسی راحت در عین شیکی وزیبایی است.نارسیا قصد دارد در این مقاله شما را راهنمایی کند تا بتوانید بهترین انتخاب را برای لباس مجلسی بارداری داشته باشید.

لباس های مجلسی بلند ماکسی یکی از گزینه های مناسب برای انتخاب لباس مجلسی بارداری شماست.زیرا شمارا کشیده تر نشان می دهد و با دارا بودن دامن حس راحتی و آزادی بیشتری به شما می دهد.

گزینه ی بعدی که یک انتخاب جذاب برای لباس مجلسی بارداری می تواند باشد،لباس هایی به سبک (A) انگلیسی می باشد.این لباس ها که به ا_لاین معروف است،بالاتنه تنگ و جذب تا روی سینه دارد. و بعد از آن به وسیله ی یک کمربند یا زنجیر ظریف یا بندهای تزیین شده با دانتل و سنگ های تزیینی،از پایین تنه که دامن پرچین و کشیده دارد،جدا میشود.

اگر در دوخت این مدل لباس بارداری از پارچه های لخت حریر استفاده شود،لباس رویایی شما را به تصویر میکشد.زیرا که پارچه های حریر به دلیل ریزشی بودن و افتادگی اندام شما را خوش فرم تر نمایان می کند.و برجستگی شکم کم حجم تر به نظر میرسد.

نکته خاص درانتخاب لباس مجلسی بارداری اینست که باید لباسی را انتخاب کنید که پوشیدن آن آسان باشد یقه ی آن گشاد باشد و حتی الامکان دکمه دار یا زیپی باشد از پوشیدن  لباس های تنگ خوداری کنید.
 مهم ترین نکته در انتخاب لباس بارداری راحتی شماست و نباید در انتخاب لباس تحت فشار باشید. برخی از خانم‌ها سعی می‌کنند با انتخاب لباس‌هایی که سایز بزرگ‌تر دارند، شکم خود را پنهان کنند، بدون اینکه متوجه باشند که این امر ممکن است لباس‌ها را روی بدن‌شان نامناسب نشان دهد.هنگام خرید لباس، یک یا دو سایز بزرگتر از آنچه فکر می کنید نیاز دارید سفارش دهید. هنگامی که لباس آماده پوشیدن شود، احتمالاً شکم شما بزرگتر می شود. لباس های بارداری مهم هستند و بهتر است لباس هایی را انتخاب کنید که از الیاف طبیعی مانند کتان و پنبه ساخته شده اند.پارچه های مصنوعی در دفع عرق و جلوگیری از عفونت قارچی بهتر هستند، در حالی که پارچه های نخی، ابریشمی و کرپ اغلب برای لباس های بارداری توصیه می شود. این لباس ها سبک هستند و کمتر باعث تحریک پوست می شوند.

برای تهیه لباس مجلسی بارداری مزون های دوخت لباس مجلسی بهترین گزینه هستند .علاوه بر اینکه شرایط  شما را برای دوخت لباس در نظر می گیرند ،شما می توانید لباس مجلسی خود را برای بعد از زمان بارداری نیز مورد استفاده قرار دهید . خیاط ها به صورت تخصصی درزهایی را در لباس شما می گذارند تا لباس مجلسی برای سایز های مختلف شما مناسب باشد.

 

سفارش لباس مجلسی بارداری

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.