لباس ساقدوش عروس

سفارش لباس ساقدوش عروس

09104323348

انتخاب های مد برای لباس های مدرن ساقدوش ها، در چند سال اخیر گسترده و متنوع بوده اند،که این یک خبر عالی است زیرا گزینه ها و سبک های زیادی برای تیم شما وجود دارد.ناگفته نماند که وقتی نوبت به تیپ مهمانی عروس می رسد ،در عصر فردیت هستیم یعنی هر فردی به عنوان ساقدوش میتواند لباس با مدل دلبخواه و استایل شخصی خودش را داشته باشد. در واقع«ما از ظاهر سنتی ساقدوش هایی که لباس های یکسان،با مدل مو،آرایش،کفش و اکسسوری های مشابه به تن دارند ،فاصله گرفته ایم.»

«سبک مدرن، لباس های مختلف ،اما در یک رنگ را طلب میکند و این یک تغییر بسیار خوشایند است.» نکته ی دیگری که در سبک جدید به آن روی آورده شده این است که لباس ساقدوش تنها برای یک بار پوشیدن آماده نشود و لباس ساقدوش این امتیاز را داشته باشد که بعد از مراسمی که شما به عنوان ساقدوش در آن حضور داشته اید ،بتوانید این لباس را برای بارها و بارها در مراسم های دیگر به عنوان  لباس مجلسی  استفاده کنید و در کمد روزمره ی شما گنجانده شود.

نکته ی دیگری که در انتخاب لباس ساقدوش بهتر است به آن توجه شود این است،رنگ لباس ساقدوش عروس با رنگ دسته گل و زیورآلات و اکسسوری های دیگر عروس هماهنگی داشته باشد و ست باشد.اگر رنگ لباس ساقدوش ها را با توجه به فصلی که مراسم در آن برگزار میشود انتخاب کنید به هارمونی خاصی دست پیدا خواهید کرد . در فصل بهار از رنگ های پاستلی ملایم و روشن سعی کنید بیشتر استفاده کنید و در فصل تابستان از رنگ ها ی گرم تا بازتاب مناسبی از تم عروسی نیز باشد.

سبک لباس ساقدوش شما بستگی زیادی به لباس عروس دارد ،به این نکته باید توجه شود اگر لباس عروس ساده  انتخاب شده ،لباس های ساقدوش ها نیز باید چیزی ساده تر از لباس عروس باشد.و اگر لباس عروس کارشده و یا جواهردوزی های سنگین در آن به کار رفته ،لباس ساقدوش ها نیز رنگ و بویی از همان جنس باید داشته باشد اما کمی سبکتر، مثلا می توان در لباس ساقدوش ها خطوطی متراکم را به پیروی از سبک عروس جواهردوزی کرد.

پارچه لباس ساقدوش عروس بهتر است از جنس حریر یا کرپ باشد .حریر به دلیل ریزشی بودن آن عکس های زیبایی را برای شما به همراه ساقدوش ها به جای می گذارد . پارچه ی کرپ و ساتن هم گزینه های دیگری هستند که برای این کار مناسب می باشد . از ترکیب پارچه های تزیینی نیز در دوخت لباس ساقدوش عروس نیز می توان بهره برد.

سفارش لباس ساقدوش عروس

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.