لباس فرمالیته

سفارش لباس فرمالیته

09104323348

 لباس فرمالیته عروس  به نوعی لباسی است، برای تمرین مراسم عروسی چون با پوشیدن این لباس عروس خانم ها یاد می گیرند که چه نوع حرکات و رفتاری را باید در روز عروسی داشته باشند و تمرینی مناسب برای انجام رفتارشان است و کمک زیادی میکند که استرس و ترس پوشیدن این لباس را کمتر کند. زیرا که با این لباس آشنا می شوند و در روز جشن اصلی راحت تر با این لباس برخورد می کنند.
در ابتدای امر باید مشخص شود که عکس ها را در چه محیطی می خواهید بگیرید. آیا فضای باز است و در دل طبیعت و یا در محیطی بسته و تزئین شده؟؟؟ اگر در طبیعت است در نقاط سرد است و یا گرم ؟ تمامی این فاکتور ها و همچنین مدرن و یا سنتی بودن عکس هم در انتخاب لباس بسیار اهمیت دارد و مهم است. مثلا لباس عروس و کت و شلوار برای داماد لباسی رسمی است، فضایی که می خواهید عکس بگیرید نیز باید رسمی باشد. اگر در طبیعت می خواهید عکس بگیرید، لباسی انتخاب نمایید که رنگی و روشن باشد، مانند این که می خواهید به پیکنیک بروید.
لباس فرمالیته عروس، لباسی است که با توجه به نوع کلیپ و تصاویری که انتخاب کرده اید انتخاب آن ممکن است متفاوت باشد مثلاً بسیاری از عروس و داماد های جوان به ساخت کلیپ های اسپرت علاقه مند هستند، بنابراین لباس های آن ها می تواند لباس های اسپرت و زیبا باشد.
بهتر است از چند لباس مختلف اسپرت و مجلسی برای گرفتن تصاویر مختلف استفاده کنید. شما می توانید برای عکاسی عروسی لباس عروس اصلی خود را نیز بر تن نمایید. اما باید در حفظ و نگهداری آن دقت زیادی داشته باشید و اگر کثیف شد مدت کافی برای شست و شوی آن داشته باشید.

 

مدل لباس فرمالیته شیک

این لباس باید فاقد سنگدوزی و نگین باشد و پارچه این لباس بهتر است ابریشم و حریر و یا ارگانزا و کرپ های ریزبافت باشد. اگر قرار است که عکاسی عروسی خود را در فضایی باز و در مناطق سبز و یا ساحلی انجام دهید پیشنهاد نارسیا این است که لباسی راحت انتخاب نمایید. در ضمن لباس های لاکچری و سنگین، و پر از زرق و برق  عکس هایتان را بی روح نشان می دهند. مدل های لایت و ساده برای فرمالیته بهتر است. 

 

لباس فرمالیته عروس را در چه سبک و مدلی انتخاب کنیم؟

شاید این سوال خیلی از عروس خانم ها باشد که برای عکاسی عروسی و لباس فرمالیته چه مدلی را انتخاب نماییم؟
برای پاسخ به این سوال نارسیا یک راهکار برای شما عزیزان دارد که بسیار ساده است. با توجه به لباس زنانه که می خواهید در روز عروسی بر تن نمایید لباس فرمالیته را انتخاب نمایید. برای مثال اگر برای روز عروسی لباسی که انتخاب نموده اید مدل پف دار و پرنسسی است برای روز عکاسی لباسی که انتخاب می کنید را مدل هایی غیر از مدل پرنسسی مد نظر داشته باشید. برای نمونه می توانید برای لباس فرمالیته لباس طرح ماهی انتخاب نمایید و یا لباس عروس کوتاه انتخاب نمایید.

شما میتوانید لباس عروس فرمالیته را راحت تر از مدل لباس عروس انتخاب کنید. این لباس بهتر است راحت باشد تا هر ژستی که فیلمبردار و عکاس پیشنهاد کردند ،  را بگیرید.

 یقه کراپ و یا پیراهن های کوتاه میتوانند برای عکاسی فرمالیته مناسب باشند و عکس هایتان را متفاوت میکنند؛ می توانید لباس راحتی را انتخاب کنید که سادگی و بی آلایش بودن زندگی و عشق پاکتان را به نمایش بگذارد

لباس هایی از جنس حریر برای لباس فرمالیته مناسب هستند . این پارچه با قرار گرفتن در باد، زیبایی منحصر به فردی را دارد و شما میتوانید بهترین تصاویر عمرتان را ثبت کنید..

لباس فرمالیته به نوعی تمرین پوشیدن و استفاده از این لباس را نیز همراه دارد و پوشیدن لباس فرمالیته عروس قبل از عروسی به عروس خانم یاد می دهد که در این لباس چگونه حرکت کند و تا حدودی برای مراسم اصلی که با لباس عروس فرمالیته است راحت تر باشد و حس بهتری داشته باشد.

عروس و داماد چند هفته قبل از عروسی این لباس فرمالیته خود را بر تن می کنند و برای فیلم برداری و عکاسی عروسی آماده می شوند و معمولا فیلم عروسی در شب عروسی به نمایش گذاشته می شود.

سبک های لباس فرمالیته عروس : سبک های لباس فرمالیته ارتباط مستقیم با فصل فیلمبرداری فرمالیته دارد. در فصل بهار از رنگ های بهاری و تم بهاری برای لباس فرمالیته عروس استفاده می شود. و در فصل پاییز از تم پاییزی اسپرت بهره می برند. تم و لباس فرمالیته در فصل تابستان از رنگ های شاد و تابستانه بهره می برد.

سفارش لباس فرمالیته

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.