لباس مجلسی کار شده

سفارش لباس مجلسی کار شده

09104323348

جدیدترین مدل لباس مجلسی های زنانه جنس های مخمل, حریر و گیپور دارند که بلند و پوشیده اند اما کار شده و فوق العاده لاکچری هستند. این سبک از لباس های مجلسی زنانه برای مراسم عروسی فامیل های درجه یک مانند خواهر, برادر, خواهر شوهر و برادر شوهر مناسب اند زیرا بسیار کار شده و خاص هستند. این مدل لباس به دلیل برق و درخشندگی که دارد شمارو از سایر مهمان ها متمایز میکند.

 

لباس مجلسی با رنگ روشن

لباس مجلسی کارشده رنگ روشن برای خانم ها با فرم اندام لاغر و متناسب انتخابی مناسب می باشند همچنین خانم ها با رنگ پوست تیره بهتر است از این رنگ لباس در پوشش خود استفاده نمایند. لباس های مجلسی رنگ تیره نیز برای خانم ها با فرم اندام مختلف انتخابی مناسب هستند و بهتر است خانم هایی که دارای فرم اندامی چاق و درشت هستند برای اینکه استایلی متناسب تر داشته باشند در پوشش خود از لباس مجلسی رنگ تیره استفاده نمایند همچنین این رنگ لباس ها برای خانم ها با رنگ پوست روشن انتخابی ایده آل به شمار می روند.
یک لباس مجلسی کارشده رسمی، کاملاً بلند است. این لباس ها ممکن است در قسمت پشت کمر کمی باز باشند. امروزه برای مراسم های رسمی پیراهن هایی با دامن هایی که در قسمت جلو کوتاه و پشت بلندی دارند (دنباله دار) هم محبوبیت دارند. گاهی اوقات هم پیراهن هایی با دامن میدی برای این مهمانی ها مناسب هستند.
اگر بلندی لباس مجلسی شما برای قد شما مناسب نیست، پایین آن را کمی کوتاه کنید تا برای قد شما مناسب شود. خانم هایی که قدی بلندتر از حد معمول دیگر خانم ها دارند، باید لباس مجلسی رسمی شان را بلندتر از اندازه معمول پیراهن های نرمال سفارش بدهند. دقت کنید، زمانی که لباس مجلسی بلند خود را برای کوتاه کردن نزد خیاط می برید، حتماً کفشی که می خواهید با آن لباس بپوشید را هم ببرید، تا اندازه گیری بلندی آن دقیق تر انجام شود.
اگر دارای شانه‌هاي پهن هستید می توانید لباس مجلسی کارشده تک شانه را امتحان کنید.بـه گزارش مجله مد پارس ناز خودتان نیز بعد از تن کردن این لباس متوجه تغییر آن در کوچک‌تر نشان دادن شانه هایتان خواهید شد. از لباس مجلسی کارشده آستین پفی بـه هیچ وجه استفاده نکنید. اگر در قسمت کمر چاق هستید بـه هیچ وجه از کمربند یا تلفیق دو رنگ دراین قسمت استفاده نکنید.
زیرا این موارد چشم‌ها رابه سمت کمر شـما سوق میدهد و کمرتان را چاق‌تر نشان می دهد. از لباس مجلسی کارشده با رنگ‌هاي تیره کم بگیرید تا لاغر‌تر دیده شوید. سعی کنید لباس مجلسی تک رنگ انتخاب کنید. زیرا تغییر رنگ باعث ایجاد سایه روشن شده و شـما را گاهاً چاق‌تر نشان می دهد. پارچه‌هایي با طرح برجسته و یا با طرح و نقش شلوغ شـما را چاق نشان میدهد.مجله ی نارسیا شما را در این زمینه راهنمایی میکند.

لباس مجلسی های کارشده با پارچه ها و تزیینات مختلفی دوخت می شوند. دانتل و گیپور پارچه هایی هستند که در دوخت لباس های کار شده بسیار پرکاربرد هستند. و این تزیینات روی لباس مجلسی اپلیکه می شوند. تزیینات دیگری که برای دیزاین لباس مجلسی کارشده استفاده می شود ، سنگ ها ی تزیینی ،پولک ،ملیله ،کریستال و ... می باشد . که درخشش و کیفیت این سنگ ها و متریال بستگی به برند و اصل بودن آن دارد.

سفارش لباس مجلسی کار شده

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.