کت و شلوار مجلسی

سفارش کت و شلوار مجلسی

09104323348

اگر می­خواهید که در مراسم بدرخشید و نگاه­ ها را معطوف به خود کنید باید از کت و شلوارهای جواهردوزی شده استفاده کنید. کت­ بلند با شلوار دمپا یک مدل لباس مجلسی جواهردوزی شده  جدید است که بانوان بلند قد نباید از آن غافل شوند.

اگر درخشش زیاد را هم دوست ندارید می­توانید کت را جواهردوزی شده  انتخاب کنید و آن را با یک شلوار ساده ست کنید و یا حتی برعکس می توانید کت را ساده و شلوار را جواهردوزی شده انتخاب کنید. اگر می­خواهید توجه به بالاتنه بیشتر شود کت را جواهردوزی شده واگر می­خواهید توجه را به پایین تنه جلب کنید شلوار را جواهردوزی شده انتخاب کنید

نکاتی که طراحان نارسیا پیشنهاد میدهند در هنگام خرید کت و شلوار مجلسی زنانه  مد نظر قرار دهیم:

اگر قصد دارید که کت و شلوار زنانه خود را با لباس و کفش و کیف و اکسسوری های خود ست نمایید دنبال رنگ های پایه ای مانند مشکی، خاکستری، طوسی باشید. رنگ های مختلف و طرح های مدرن و زیبای کت و شلوار مجلسی زنانه را می توانید در نارسیا مشاهده نمایید.
اکثر مدل های کت و شلوار زنانه مخصوص یک فرم بدن خاص طراحی و دوخته می شوند و اگر شما سهوا انتخابتان را بر اساس فرم بدنتان انجام ندهید و به فرم خاص بدن خود توجه نکنید شاید موجب تنگ بودن یا آویزان بودن کت شلوار روی بدن شما شود. این مسئله موجب غیر حرفه ای بودن کت و شلوار انتخابی شما می شود.اگر از خانم هایی هستید که کمر بزرگی دارید به دنبال شلوارهایی باشید که پاچه ی آن ها خودنمایی می کند و نظرها را از کمر شما دور می کند و اگر ازجمله خانم هایی هستید که قد کوتاهی دارند و ریز نقش هستند باید کت هایی را انتخاب کنند که دقیقا تا روی کمر یا دقیقا زیر آن قرار بگیرند. چراکه این کت ها موجب بلند تر دیده شدن شما می شوند.

سفارش کت و شلوار مجلسی

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.