مانتو

سفارش مانتو

09104323348

مانتو از مهمترین لباس هایی است که بانوان دارند به گونه ای که تاثیر فوق العادع زیادی بر روی ظاهر و زیبایی آنان دارد یک مانتو با طرح و مدل خاص می تواند فرم اندام و زیبایی شما را چندین برابر نماید و با بر عکس انتخاب نامناسب این پوشش می تواند حتی زیبایی های شما را مخفی نماید. پس به بیان بهتر و ساده تر انتخاب یک مانتو مناسب تاثیر گذاری شما را هم در خود جای می دهد. برای انتخاب بهترن مدل و طرح مانتو با نارسیا همراه باشید.

برای انتخاب یک مانتو مناسب و ایدآل توجه به چند فاکتور اصلی بسیار حائز اهمیت می باشد که باید از این فاکتور ها به فرم اندام که مهم ترین فاکتو است و رنگ پوست و مدل و طرح مانتو اشاره نمود.مدل هایی که برای مانتو در بازار وجود دارد اگر به درستی و با دانش انتخاب شوند می توانند حتی اگر در اندام شما عیبی هم وجود دارد آن ها را پوشانده و تنها زیبایی شما را به نمایش گذارد و در دید افراد دیگر جذاب و شیک پوش جلوه نمایید.

در انتخاب مانتو به اندام و قدتان توجه کنید و اگر قد بلندی دارید به نکات زیر توجه نمایید :

  • خانم های قد بلند باید مانتوهایی را انتخاب کنند که بلندیشان تا زانوی آنها باشد زیرا مانتوهای کوتاه و خیلی بلند برازنده آنها نیست. 
  • پوشیدن مانتوهای خیلی کوتاه ، پاها را بلندتر نشان می دهد بنابراین خانم های قد بلند نباید مانتوهای خیلی کوتاه بپوشند.
  • خانم های قد بلند برای اینکه قدشان متناسب تر دیده شود باید مانتویی انتخاب نمایند که توجه را از قد دور کند و به انحناها و برجستگی های بدن تاکید بیشتری بکند پس باید مانتوهای زنانه کمردار تنگ را که آنها را خوش اندام و زیبا نشان می دهد ، انتخاب کنند.
  • خانم های قد بلند بهتر است مانتو و شلوار هم رنگ نپوشند ، انتخاب تک رنگ برای مانتو و شلوار خطی یکدست ایجاد می کند و آنها را بلندتر نشان می دهد بنابراین باید مانتو و شلوار رنگ متفاوتی داشته باشد چرا که انتخاب این منتو و شلوار سبب می شود قد به چند قسمت مختلف تقسیم شده و قد کوتاه تر به نظر برسد.
  • پوشیدن مانتو گشاد و باد کرده موجب بزرگتر نشان دادن اندام می شود بنابراین این مانتوها مناسب افراد قد بلند نیست.
     

برخی از خانم ها طرفدار مانتو جلوبسته و برخی طرفدار مانتو جلوباز و گشاد هستند نارسیا برای شما خانم های خوش سلیقه هر دو نوع را در طرح ها و رنگ ها و سایز های مختلف فراهم نموده است که می توانید در زیر انواع مختلف مانتو مانند مانتو تابستانی و مانتو مجلسی و مانتو کتی ومانتو کارشده و ...را مشاهده و انتخاب و سپس سفارش دهید.

مانتو ها دارای تنوع و انواع مختلفی هستند که به کرات آنهار را دیده ایم اما اگر بخواهیم یک دسته بندی مشخصی برای آن ها معین نماییم شاید بتوانیم دسته بندی زیر را داشته باشیم: ساده-اسپرت-مجلسی-بهاره-تابستانی-پاییزی-زمستانی-اداری و یونیفرم-دانشجویی

سفارش مانتو

09104323348

سفارش مانتو

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.