لباس سفید پوشیده برای فرمالیته عروس

مدل:فرمالیته مدرن سفید
رنگبندی :سفید-آفاید_شیری
سایزبندی:36-38-40-42-44-46-48-50

 

 

لباس عروس فرمالیته برای کلیپ و عکس های قبل عروسی طراحی میشود و برای محیط هایی مثل کنار ساحل ،جنگل،….. استفاده میشود و از استایل مدل های بوهو یا در زبان ترکی استامبولی از مدل های هلن ایده گرفته وطراحی میشود. مواد اولیه بیشتر این مدلها از پاچه های تور،حریر،ساتن های لطیف و از خلاقیت برای اجرای کارها و ساختن مدل سبک وزن و راحت استفاده میکنند که درکلیپ های عکاسی برای لباس عروس های فرمالیته راحت تر و اجرای دونفره به همراه آقا داماد در کلیپ و عکس های عروسی بهتر اجرا کنند.
نکته اصلی : باتوجه به اینکه هوا حسابی گرم شده و عکاسی فرمالیته معمولا در طبیعت و مکان های دور از شهر که معمولا در روز عروسی امکان رفتن به آن مکان ها فراهم نیست ، مثل جنگل ، دریا ، کویر و مکان های طبیعی انجام میشه ترجیح به اینه که لباس اصلیتون و نپوشید تا از کثیف شدن یا آسیب به پارچه لباستون جلوگیری کنید .

مدل لباس را طوری انتخاب کنید که خیلی حالت رسمی را نداشته باشد .مدل لباس فرمالیته نیاز به مدل مو دخترانه و آرایشی سبک دارد. نگران خراب شدن موهای خود در باد نباشید هر چه طبیعی تر باشید فیلم شما زیباتر و رومانتیک تر خواهد شد. سعی کنید محل مناسبی را برای عکاسی انتخاب کنید که بکر و دست نیافتنی به نظر برسد. برای لباس فرمالیته عروسی خیلی ها دنبال لباس‌های خیلی خاص و گاهاً عجیب هستند ، خوب حق دارند چون روز خاصی است که تکرار نمیشود اما اینکه کنار دریا بخواهیم برویم و کفش پاشنه بلند بپوشیم  و خیلی به خودمان سخت بگیریم اصلا درست نیست.

NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت نارسیا محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.