جدیدترین لباس عروس شاین دار

یکی از ترندهای لباس عروس در سال 2021  لباس عروس آف شولدر یا شانه های افتاده است. یقه و شانه های باز به هر نوع لباس عروسی با دامن پفی، ماهی، دنباله دار، پرنسسی حسی باشکوه و رمانتیک می بخشد.
مدل یقه آف شولدربا شانه‌های افتاده یکی از محبوب‌ ترین مدل یقه لباس عروس در ایران در سال جدید است که طرفداران بسیاری دارد.  در این مدل یقه، شانه‌ها و استخوان‌های ترقوه دیده میشود.ترکیب مدل شانه‌های افتاده و یقه دلبری لباس را خیلی جذاب میکند.

 این مدل یقه تقریبا برای همه انواع فرم های بدن مناسب است به خصوص برای کسایی که فرم بدنشون گلابی یا مثلت است و یا افرادی که شانه‌های باریکی دارند چون باعث میشه شانه‌ها پهن تر به نظر برسد.

این یقه برای افرادی که سینه‌های بزرگ دارند هم مناسب است، اگر هم میخواهید به صورت ترکیبی با یقه دلبری بپوشید و نمیخواهید سینه هایتان خیلی باز و معلوم باشد، برای لباس عروس تان از کاپ کامل استفاده کنید اما اگر سینه های خیلی کوچکی دارید این مدل یقه را انتخاب نکنید ... 

مدل:لباس عروس یقه آف شولدر بالاتنه تمام دانتل و دامن شاین دار با استفاده از بهترین متریال و پارچه دوخت مزونی بسیار عالی و باکیفیت
رنگبندی :کامل
سایزبندی:36-38-40-42-44-46-48

NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.