تور سر عروس

سفارش تور سر عروس

09104323348

تور عروس یک اکسسوری جدانشدنی از لباس عروس است، تور عروس یکی از مهمترین عناصر تکمیلی لباس عروس است.و در زیبایی لباس عروس نقش به سزایی دارد.تورها در مدل ها و اندازه های مختلف دوخته میشوند و از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند.برخی از تورها در ترکیب مو و شینیون موی سر عروس استفاده میشوند که معمولا این نوع تورها لایه لایه هستند.

قیمت تورهای عروس باتوجه به جنس تور و اندازه ی آن متفاوت است.تورهای جواهر دوزی شده که در دوخت آن ها از سنگ های تزیینی استفاده شده معمولا قیمت بالاتری نسبت به بقیه تورها دارد.تورهای ساده که در دوخت آن ها از تزیینات خاصی استفاده نشده پایین ترین قیمت را دارا میباشند.

شما میتوانید تور سر عروس را در هماهنگی کامل با لباس عروس خود انتخاب کنید ،مثلا اگر لباس عروس شما مروارید دوزی شده ،شما میتوانید تور سر مروارید دوزی شده در مدل های مختلف سفارش دهید. بعضی از این مدل تور سرها فقط لبه های آن مروارید دوزی شده ،و بعضی دیگر به صورت متراکم یا پراکنده همه ی آن مروارید دوزی شده است.در استایل های دیگر میتوانید اگر لباس عروس شما دانتل است از تور سره دانتل شبیه به لباس عروس خود استفاده کنید تا ترکیب شما را عالی جلوه دهد.

هر مقدار لباس عروس شما زیبا باشد ولی مدل توری که برای آن استفاده می‌کنید مناسب نباشد و هماهنگ نباشد، تلاش شما به هدر رفته است. پس باید به این نکته توجه شود که کدام تور عروس برای لباس شما مناسب است و باعث زیباتر شدن استایل شما میشود.

سفارش تور سر عروس

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.