دستبند دخترانه

سفارش دستبند دخترانه

09104323348

دستبند ها از جمله اکسسوری هایی است که اگر به خوبی انتخاب شود،استایل شما را میسازند.دستبند ها انواع و مدل های مختلفی دارند که هر کدام مناسب استایل خاصی است.

دستبند النگو
النگو یک دستبند سفت بدون بازشو یا بند است. برای پوشیدن آن، آن را روی انگشتان خود بکشید تا مچ دست خود را محصور کنید. النگو معمولاً روی مچ شل است و می تواند به اطراف حرکت کند. با دستبندهای نازک، اکثر افراد آنها را با طرح یکسان، یا سبک ها و رنگ های مختلف لایه بندی می کنند. می توانید به تنهایی یک النگو بزرگ بپوشید. دستبندهای نقره زنانه، به خصوص قطعات بزرگ، بیانیه های جسورانه ای دارند. النگوها، به خصوص آنهایی که نازک هستند، در کشورهای آسیایی مانند سریلانکا و هند رایج هستند و مکمل لباس استفاده کننده هستند.

دستبند زنجیر
دستبندهای زنجیره ای از حلقه های فلزی ساخته شده اند که برای ساختن یک زنجیر به هم وصل شده اند. هر نوع فلزی می تواند دستبندهای زنجیره ای بسازد که نقره و طلا به دلیل دوام و ارزش انتخاب های محبوبی هستند. شما می توانید سبک های مختلفی را به نوع و اندازه زنجیره بیان کنید. این نوع دستبندها معمولاً با یک گیره باز و بسته می شوند و پوشیدن یا برداشتن آن را آسان می کنند. به راحتی می‌توان ریزه کاری‌ها را به آن‌ها وصل کرد و از آن‌ها دستبند جذابی ساخت. آنها بسیار شیک و زیبا هستند و برای اکثر موقعیت ها مناسب هستند.

دستبند تنیس
دستبندهای تنیس گزینه های دستبند درجه یک هستند و برای هر موقعیتی، از فرش قرمز گرفته تا رویدادهای غیررسمی، مناسب هستند. این دستبند دارای یک رشته الماس دور مچ دست است. نام آن از یک تنیسور آمریکایی به نام کریس اورت گرفته شده است. در طول مسابقات آزاد آمریکا در سال 1978، دستبند خط الماس او افتاد و او فریاد زد که دستبند تنیس خود را انداخته است. از آنجا به بعد، جواهرسازان درخواست های زیادی برای دستبندهای تنیس دریافت کردند و به این ترتیب این نام متولد شد. با این حال، از آن زمان، این دستبندها دارای بست های مطمئن تری هستند تا از افتادن آن ها اطمینان حاصل شود. دستبندهای تنیس با سنگهای قیمتی وجود دارند، اما به اندازه دستبندهای الماس محبوب نیستند.

دستبند کاف

دستبندهای سرآستین، النگوهای سفت و محکمی هستند، اما بر خلاف النگوهای سنتی، دارای دهانه هستند که باعث می‌شود راحت‌تر لیز بخورند. سبک‌ها و اندازه‌های مختلفی وجود دارد که سرآستین‌های پهن جلوه‌ای مطمئن و جسورانه به ما می‌دهد. سرآستین‌های نازک‌تر برای یک ظاهر معمولی روزمره بهتر هستند و با هر لباسی قابل پوشیدن هستند. دستبند سرآستین تک جنسیتی است و از طلا، نقره یا چرم ساخته شده است تا ظاهر دوچرخه‌سواری عالی داشته باشد.

سفارش دستبند دخترانه

09104323348
NARSIA

طراحی سایت :

شرکت ره وب
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت مزون محبوب محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.